Співзасновник OnePlus анонсував перший пристрій із дивною назвою

220

В кінці січня співзасновник OnePlus Карл Пий офіційно анонсував свою нову компанію Nothing. Тоді він пообіцяв представити перші пристрої в першій половині поточного року, але утримався від подробиць. Тепер же він оголосив, чого саме варто чекати від «Нічого».

Карл Пий дав інтерв’ю виданню Bloomberg, в ході якого розповів про свою нову компанію і готуються до випуску продуктах. За його словами, належить корпорації Alphabet венчурний фонд GV, раніше відомий як Google Ventures, інвестував в Nothing $ 15 мільйонів. Отримані кошти підуть на науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи з метою створення продуктів, які стирають бар’єри між людьми і технологіями.

За словами колишнього топ-менеджера OnePlus, в Nothing зайняті створенням екосистеми розумних пристроїв. Почати вони мають намір з чогось простого, тому першим продуктом стануть бездротові навушники: їх представлять ці влітку. На цьому Карл Пий зупинятися не має наміру і обіцяє протягом року випустити ще кілька гаджетів, в тому числі і не пов’язаних з аудіо. Всі вони зможуть «спілкуватися» один з одним.

Подробиці про заплановані продукти Nothing поки не повідомляються. Також невідомо, чи має намір Карл Пий повертатися до випуску смартфонів.