1 мільйон гривень тому, хто зламає додаток «Дія»

318

Хакерам обіцяють винагороду мільйон гривень за виявлення програмних помилок чи вразливості додатку державних послуг “Дія”. Про це повідомляє Інформатор, з посиланням на Telegram-канал голови Міністерства цифрової трансформації України Михайла Федорова.

« Запускаємо багбаунті, з призовим фондом в 1 млн гривень – будемо шукати вразливості та баги в додатку «Дія». Важливо завжди покращувати безпеку продукту навіть якщо все в нормі. Це буде челендж для усіх білих хакерів зі всього світу на платформі Bugcrowd.  Ця міжнародна компанія спеціалізується на кібербезпеці та багбаунті», – повідомив він.

Також пан Федоров додав, що призовий фонд складає 35 тисяч доларів або 1 млн гривень. Білі хакери будуть ламати тестовий додаток, в якому не буде особистих даних. За його ствердженнями безпеці «Дії» це не загрожує.
Джерело: https://sundries.com.ua

1 коментар

  1. Заманчиво, 35 тысяч долларов, но последствия потом, как мне видится, обойдётся на много дороже. А просто находишь хорошую фирму с дырявой защитой, закрываешь дыры и через пару месяцев получаешь те же деньги и тебя никто не знает

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я