Приблизний час читання:3 хв

Київстар розчарував користувачів терміном появи 5G в Україні

0

У США, Європі і інших країнах вже запустили мережу нового покоління – 5G. Однак, для України й досі невідомі точні терміни початку розгортання. Наприкінці вересня Кабмін запровадив план заходів щодо підвищення якості послуг мобільного зв’язку на 2020-2022 роки. Зокрема, мова про запровадження європейських підходів щодо якості зв’язку та електронних комунікаційних послуг. Частиною цього плану будуть положення, які допоможуть в подальшому запровадити технологію 5G в Україні.

Мобільний оператор Київстар назвав терміни, коли вважає доцільним запустити 5G для своїх абонентів. Президент компанії, Олександр Комаров, назвав період 2022-2023 рр. Він пояснив, що запускати мережу у 2021 році не дуже вдале рішення. Одна з причин – українські користувачі ще не володітимуть достатньою кількістю пристроїв з підтримкою технології. Деякі з них виходять за рамки бюджету багатьох користувачів.

Популярні новини  Неприємна новина для майбутніх власників iPhone 12

До того ж, ще потрібно звільнити частоти. Тому, розгортання потрібно починати не раніше кінця 2022 року. Та й було б непогано, для початку, завершити розгортання мережі 4G. Адже сотні тисяч українців тільки у 2020 році вперше отримують підключення 4G…

Популярні новини  iPhone 12 розряджається набагато швидше через мережі 5G

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут