Приблизний час читання:4 хв

«Укрпошта» тепер теж приймає цифровий паспорт з «Дія» при видачі посилок

0

На початку поточного тижня стало відомо те, що компанія «Нова пошта» почала приймати додаток «Дія» для ідентифікації клієнтів при наданні послуг. Тепер про аналогічну функціональність заявила «Укрпошта», а відповідне оголошення опублікувало Мінцифри.

Отже, «Укрпошта» приймає цифровий внутрішній (ID-карту) і закордонний біометричний паспорти громадянина України, при цьому від клієнта вимагають оновити додаток до актуальної версії «Дія 2.0».

«Укрпошта» тепер теж приймає цифровий паспорт з «Дія» при видачі посилок

При отриманні посилки в відділеннях Укрпошти слід повідомити оператора про бажання провести ідентифікацію за допомогою цифрових документів. Оператор в поштовому відділенні сканує штрих-код паспорта, після чого «Дія» передасть відповідні дані в систему «Укрпошти».

Таким чином за допомогою «Дія 2.0» можна отримати: внутрішні та міжнародні рекомендовані відправлення (листи, бандеролі, поштові картки); внутрішні страхові відправлення без післяплати або з післяплатою на суму до 5000 грн (Укрпошта Експрес, Укрпошта Стандарт, Укрпошта SmartBox); міжнародні страхові відправлення без митних нарахувань і післяплати.

Нагадаємо, що в понеділок Міністерство цифровий трансформації України провело перший великий онлайн-захід в серії Diia Summit з безліччю анонсів нових цифрових продуктів в рамках проекту «Дія 2.0» ( «Держава в смартфоні»), включаючи цифровий номер платника податків (РНОКПП), довідку переселенця , свідоцтво про народження дитини, електронну прописку в паспортах та свідоцтві про народження.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут