Приблизний час читання:3 хв

У цифрових паспортах у “Дії” відображатиметься актуальне місце проживання громадянина — Мінцифри

У мобільному застосунку "Дія" вже доступні цифрові паспорти, студентський квиток, посвідчення водія, поліс автоцивілки та свідоцтво про реєстрацію автомобіля

0

Кабінет Міністрів вніс зміни до своєї Постанови № 278 від 15 квітня 2020 року, про це інформує Урядовий портал. Після підключення населеного пункту до Реєстру територіальних громад особа зможете посвідчувати своє місце проживання, пред’явивши ID-картку або закордонний паспорт у “Дії”. У застосунку відображатиметься зареєстроване місце проживання.

Крім цього, документ громадянина у Дії містить інформацію про номер платника податків, запис УНЗР та місце народження.

Популярні новини  Київстар розчарував користувачів терміном появи 5G в Україні

“У Дії вже відображається 675 тис. ID-карток та 2 млн закордонних біометричних паспортів. На початку жовтня презентуємо можливість ділитися цифровою копією документа, що посвідчує особу”, – повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

У мобільному застосунку “Дія” вже доступні цифрові паспорти, студентський квиток, посвідчення водія, поліс цивільного автострахування та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Популярні новини  Наступник iPhone 11 повинен продаватися краще, ніж iPhone 12 Mini

Наразі Міністерство цифрової трансформації тестує цифровий номер платника податків (реєстраційний номер облікової картки платника податків), цифрову довідку для внутрішньо переміщених осіб та цифрове свідоцтво про народження дитини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут