Новини України та Світу

Вихід середньобюджетного OnePlus Nord був неминучим і ось чому

Share
Час читання: 3 хв.

Якщо ви слідкуєте за діяльністю компанії OnePlus, ви не могли не зауважити, що вона росла поступово, крок за кроком, протягом кількох останніх років. OnePlus почала свій шлях, як компанія, яка випускала по одному флагману в рік, але протягом кількох років вона змінила свою стратегію, почавши випускати флагманський смартфон та його T-версю раз в півроку відповідно. Також у 2017 компанія випустила першу спеціальну версію – OnePlus 5T Star Wars Edition, які склали компанію OnePlus 5 та OnePlus 5T. 

Вже в наступному році компанія випустила спеціальну версію McLaren Edition для свого смартфона OnePlus 6T, а ще через рік компанія випустила вже набагато більше смартфонів. За 2019 рік вийшло в сумі 6 смартфонів: OnePlus 7 та його Pro-версію, OnePlus 7T та його Pro-версію, OnePlus 7 Pro 5G та OnePlus 7T Pro McLaren Edition. У 2020 році OnePlus випустили поки лише OnePlus 8 та його Pro-версію. 

Як неважно зрозуміти, компанія OnePlus рік за роком нарощувала кількість своїх моделей, щоб охоплювати все більше та більше цінових сегментів. Минулого року компанія OnePlus випустила також преміальні QLED-телевізори та більше доступні LED-телевізори. Компанія вже стала топ-1 преміальним брендом у Індії і займає цю позицію вже протягом двох років, займаючи 28 процентів флагманського сегменту Індії. Згідно з даними Counterpoint Research, компанія OnePlus увійшла в топ-5 виробників преміальних смартфонів у всьому світі в першому кварталі 2020-го року. 

Найперший смартфон компанії, OnePlus One, був анонсований за ціною лише 300 доларів. OnePlus 2 та OnePlus 3 все ще коштували трохи менше 400 доларів, тобто компанія OnePlus протягом кількох років предлагала флагманські характеристики за ціною нижче 400 доларів. Цього року компанія випустила OnePlus 8 та 8 Pro, і найдешевша модель стартує за ціною 700 доларів. Через це компанія взагалі не представлена в ціновому сегменті близько 400 доларів, і саме це повинен виправити OnePlus Nord. 

Якщо ви слідкуєте за мобільним ринком, ви не могли не зауважити, що компанії Google та Apple дотримуються схожої стратегії – вони випускають преміальні флагманські смартфони, але при цьому пропонують і більш доступні моделі (Google Pixel 3a та iPhone SE (2020) відповідно) за ціною близько 400 доларів. В обох випадках ці моделі виявилися успішними, тому стратегія OnePlus тут цілком зрозуміла. 

Загалом 2020-ий рік – непоганий для виробників, які хочуть презентувати хороший субфлагманський смартфон, в першу чергу завдяки новому чіпсету Qualcomm Snapdragon 765G. Цей новий чіпсет справді може запропонувати флагманський користувацький досвід власникам середньобюджетних смартфонів. Ви отримуєте флагманські фішки, такі як: інтегрований 5G-модем, останній семинанометровий техпроцес, підтримку 120 Гц, Wi-Fi 6, швидку зарядку Qualcomm Quick Charge 4+ та зйомку відео в 4К 30 fps. Це означає, що ви, купивши смартфон не з топовим Snapdragon 865, не пожертвуєте при цьому флагманськими фішками. Оскільки компанія OnePlus планує використати самий цей чіпсет у своєму новому субфлагманському смартфоні, його покупцям не доведеться відмовити собі у чомусь. 

Ще однією причиною випуску OnePlus Nord є те, що компанії слід залучати все більше та більше людей у свою екосистему. OnePlus тепер не лише виробник смартфонів, оскільки компанія почала випуск навушників, телевізорів та інших розумних продуктів, щоб охопити інші сегменти ринку. Зараз OnePlus планує випускати все більше та більше продуктів для екосистеми OxygenOS, і їй для цього потрібні нові й нові клієнти, а саме випуск доступного смартфона – це чудовий спосіб розширити аудиторію. 

Тому випуск середньобюджетного OnePlus Nord був цілком очікуваним. Нагадую, смартфон повинен отримати субфлагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 765G, подвійну фронтальну камеру та основну квадрокамеру з головним модулем на 48 МП.

Ben Jamin

Редактор який пише тільки чесні новини. Знає назви всіх смартфонів Samsung.

Опублікував
Ben Jamin
  • Останні записи

    Google розробляє ШІ, який у 500 разів перевершує ChatGPT

    Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…

    15.01.2025

    Топ недорогих смартфонів на початку 2025 року: найкращі варіанти для бюджету

    Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…

    15.01.2025

    Apple розробляє потужний чіп “Hidra” для наступного покоління Mac Pro

    Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…

    15.01.2025

    США посилюють контроль над світовим ринком ШІ-чипів

    США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…

    15.01.2025

    Samsung не представить один із запланованих смартфонів 22 січня

    Згідно з джерелом, пристрій буде доступний для попередніх замовлень одразу після офіційного анонсу та надійде…

    15.01.2025

    Експерт пояснив приховані ризики ШІ, про які часто не замислюються

    Нещодавно вчені зробили вражаюче відкриття: штучний інтелект уже зараз може створити копію особистості людини всього…

    15.01.2025