Приблизний час читання: 4 хв

Закон про захист інформації в телекомунікаційних системах ухвалили в Україні

0
Закон про захист інформації в телекомунікаційних системах ухвалили в Україні

Верховна Рада схвалила в другому читанні та в цілому проєкт закону №2043 про внесення змін до ЗУ “Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах” (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)

За відповідне рішення проголосували 269 народних депутатів, передає Depo.ua.

Суть документу полягає у прийнятті на території України вимог стандартів сімейства системи управління інформаційною безпекою (СУІБ) для окремих категорій інформації, захист якої забезпечується законодавством України.

Варто зазначити, що стандарти сімейства СУІБ призначені допомогти організаціям усіх типів і розмірів впровадити й забезпечити функціювання системи управління інформаційною безпекою і використовуються зокрема для незалежного оцінювання СУІБ (ISMS) стосовно захисту інформації.

Читайте також  Зустрічайте новий стільниковий тариф від Київстар

За словами авторів законопроєкту, його ухвалення дозволить запровадити альтернативний порядок підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації, який не потребує створення комплексної системи захисту інформації, запроваджений у сфері публічних закупівель та відповідає підходам ЄС у сфері кіберзахисту.

Згідно з пояснювальною запискою, правовими підставами розроблення проєкту закону є концепція Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут