Приблизний час читання: 2 хв

В додаток «Дія» додали ще один цифровий документ

3

Додаток українських розробників «Дія» зберігає ряд важливих документів українців. З початку запуску перший документ був для водіїв – водійське посвідчення, нещодавно туди додали техпаспорт та автоцивілку. Крім того, в додатку також присутній студентський квиток і паспорт (закордонний та біометричний). Наступний електронний документ, який з’явиться в «Дії» – це прописка.

Голосування, пільги та соціальні виплати, страхування авто, призначення пенсії – для всього цього потрібно мати зареєстроване місце проживання. Навіть у разі вступу до школи чи дитсадка перевага також надається дітям за місцем реєстрації.

Читайте також  iPhone 8 ще більше подешевшав після виходу iPhone SE 2

В розробці в застосунку «Дія»:

В додаток «Дія» додали ще один цифровий документ

3 КОМЕНТАРІВ

  1. Документів в Дії море, а в мене в телефоні лише посвідчення водія де фото взяли з біопаспорта якого в мене в Дії немає!!!!! Що робити щоб все було? Я і обновлював до самої новішої версії і телефон новий купив і там обновлював і обновлював, а там крім посвідчення водія нічого і не показує!!!

    • Напишіть в техпідтримку додатку, або ж зверніться з питанням на офіційну сторінку у фейсбук https://www.facebook.com/diia.gov.ua/

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут