Facebook покупала розшифровання голосових повідомленнь у третіх осіб

0

Компанія Facebook наймала сотні сторонніх підрядників для розшифровування голосових повідомлень користувачів сервісів, що належать корпорації.

“Facebook Inc. платила сотням сторонніх підрядників за розшифрування голосових повідомлень від користувачів його сервісів”, – йдеться у повідомленні Bloomberg.

В результаті в розпорядженні підрядників опинилася особиста інформація користувачів. На умовах анонімності вони поділилися, що дана робота викликала в них розгубленість, оскільки їм не пояснили, чиї саме розмови вони розшифровують і навіщо це роблять.

Читайте також  Представлені нові розумні годинники Xiaomi Watch Color

Інколи вони слухали розмови користувачів Facebook з вульгарним вмістом, але не знають, чому компанія потребує їх розшифрування, поділилося джерело.

Як повідомляє CNET, у Facebook заявили, що припинили розшифрування голосових повідомлень більше тижня тому.

“Так само, як Apple і Google, ми припинили огляд аудіозаписів людьми більше тижня тому”, – підтвердив прес-секретар Facebook у своєму електронному повідомленні.

Соціальна мережа заявила, що використовує стенограми для перевірки точності її системи штучного інтелекту при розшифруванні голосових чатів Facebook Messenger.

Також у Facebook стверджують, що це стосувалося повідомлень користувачів, які самі погодилися на це, обравши спеціальну опцію в додатку Messenger для Facebook. В компанії запевнили, що дані, пов’язані із записами розмов, були анонімними для підрядників, які їх прослуховували.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Найсвіжіші новини без реклами Вам гарантуємо.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут