Categories: Інтернет

Українцям розповіли, як працює послуга перенесення номера мобільного оператора в країні

Share
Час читання: 2 хв.

C 1 травня в Україні почала працювати послуга перенесення а мобільного оператора і українцям більше не доведеться миритися з недоліками зв’язку тільки заради збереження всім відомого номера.

Так, українцям розповіли, як це працює на прикладі журналіста, який пройшов весь шлях зміни оператора і поділився результатами, пише tech.informator .

Процес зміни номера досить простий. Необхідно прийти з паспортом до нинішнього оператору, прив’язати номер до паспортних даних, зробити запит на зміну оператора, піти в відділення до омріяного оператору і закінчити перенесення номера там. Журналіст також купив нову SIM-карту у того оператора, чиїми послугами він вирішив користуватися в майбутньому.

Спочатку в заяві було зазначено, що на весь процес піде три дні, але на ділі виявилося все сім.

Система сама вказує дату Х, так що залишається просто чекати, продовжуючи ходити з SIM-картою минулого абонента. У той самий день Х вона припинить роботу в якийсь момент протягом дня (дуже незручно, адже складно передбачити точний час і підготуватися, а значить сиди вдома і чекай або плануй день без важливих дзвінків). Також прийде повідомлення на номер від минулого оператора.

Коли почнуться проблеми зі зв’язком або вона зовсім пропаде (такий підсумок, у всякому разі), можна вставляти нову сімку компанії, яку ви вважали за краще. Це ще не все. В день перенесення можуть бути проблеми зі зв’язком і сигналом, це може тривати близько 3 годин. Коли все стабілізується, можна приступати до звичайного користування.

І не варто турбуватися і відразу всім розсилати попередження, що змінили оператора. Цей аспект теж передбачений. При дзвінку контакту з новим оператором буде звукове попередження, яке повідомить про перехід. Це повідомляється і при першому, і при десятому дзвінку абоненту. Так що плутанини, хто змінив номер, а хто ні – не виникне. Через те, що функція досить нова і її використання не дуже тривалий, складно сказати про можливі недоліки. Неприємним здається, хіба що, перенесення даних в день Х через проблеми зі зв’язком. Але і цей аспект обіцяють зробити більш гладким згодом.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Samsung може обмежити виробництво Galaxy S25 Slim

    Очікується, що Samsung представить серію Galaxy S25 вже в січні. Імовірно, це станеться 22 січня…

    16.12.2024

    ChatGPT Search став доступним майже для всіх безкоштовно

    У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…

    16.12.2024

    iPhone 17 Air не стане найдорожчим: навіть iPhone 17 Pro обійдеться дорожче

    The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…

    16.12.2024

    Користувачі iPhone і Samsung Galaxy розчаровані новими функціями на основі ШІ

    Нове опитування фахівців з компанії SellCell показує, що більшість функцій Apple Intelligence не несуть ніякої…

    16.12.2024

    Ілон Маск анонсував власну електронну пошту: чим вона відрізняється від інших сервісів

    Ілон Маск підтвердив, що його команда соціальної мережі X (Twitter) працює над створенням фірмового сервісу…

    16.12.2024

    В мережі з’явилися перші деталі нового девайсу Apple

    Компанія Apple готує до виходу Macbook монструозних розмірів. Про це пише MacRumors. Що відомо Згідно…

    16.12.2024