Українцям розповіли, як працює послуга перенесення номера мобільного оператора в країні

0

C 1 травня в Україні почала працювати послуга перенесення а мобільного оператора і українцям більше не доведеться миритися з недоліками зв’язку тільки заради збереження всім відомого номера.

Так, українцям розповіли, як це працює на прикладі журналіста, який пройшов весь шлях зміни оператора і поділився результатами, пише tech.informator .

Процес зміни номера досить простий. Необхідно прийти з паспортом до нинішнього оператору, прив’язати номер до паспортних даних, зробити запит на зміну оператора, піти в відділення до омріяного оператору і закінчити перенесення номера там. Журналіст також купив нову SIM-карту у того оператора, чиїми послугами він вирішив користуватися в майбутньому.

Спочатку в заяві було зазначено, що на весь процес піде три дні, але на ділі виявилося все сім.

Система сама вказує дату Х, так що залишається просто чекати, продовжуючи ходити з SIM-картою минулого абонента. У той самий день Х вона припинить роботу в якийсь момент протягом дня (дуже незручно, адже складно передбачити точний час і підготуватися, а значить сиди вдома і чекай або плануй день без важливих дзвінків). Також прийде повідомлення на номер від минулого оператора.

Коли почнуться проблеми зі зв’язком або вона зовсім пропаде (такий підсумок, у всякому разі), можна вставляти нову сімку компанії, яку ви вважали за краще. Це ще не все. В день перенесення можуть бути проблеми зі зв’язком і сигналом, це може тривати близько 3 годин. Коли все стабілізується, можна приступати до звичайного користування.

І не варто турбуватися і відразу всім розсилати попередження, що змінили оператора. Цей аспект теж передбачений. При дзвінку контакту з новим оператором буде звукове попередження, яке повідомить про перехід. Це повідомляється і при першому, і при десятому дзвінку абоненту. Так що плутанини, хто змінив номер, а хто ні – не виникне. Через те, що функція досить нова і її використання не дуже тривалий, складно сказати про можливі недоліки. Неприємним здається, хіба що, перенесення даних в день Х через проблеми зі зв’язком. Але і цей аспект обіцяють зробити більш гладким згодом.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут