Xiaomi Mi Band 4 отримав довгоочікувану особливість, про яку всі мріяли

1
6956

Справа в тому, що лицьова частина браслетів Xiaomi Mi Band 2 і Mi Band 3 захищена від фізичного впливу за допомогою прозорого пластику, причому явно не найякіснішого. Це призводить до того, що вже через кілька днів після початку акуратного використання на трекері з’являються якісь подряпини, а потім виникають ще й потертості. Вони можуть виникати, наприклад, від куртки з жорсткими рукавами або ж від зимових рукавичок.

Звичайно, наручні гаджети від Xiaomi коштують від 500 до 1000 гривень, тому дану проблему не можна назвати критичною, проте виробник поступово вчиться на своїх помилках, тому вже в новій моделі замість пластика користувачів чекає повноцінне загартоване скло. Звичайно, подряпати його в Xiaomi Mi Band 4 все ще буде можливо, проте для цього доведеться добряче постаратися. Воно не тільки набагато краще протистоїть фізичного впливу, але ще і надає всьому гаджету більш привабливий зовнішній вигляд.

За деякими даними, для Xiaomi Mi Band 4 виробник спочатку хотів використовувати скло Corning Gorilla Glass 3, але в кінцевому підсумку вирішив зробити ставку на таке від одного з китайських брендів, тому як воно виявилося дешевше за собівартістю майже в три рази. Дане скло отримає олеофобне покриття для запобігання появи жирних слідів і відбитків пальців. Новий спосіб захисту екрану гарантовано припаде до смаку всім фанатам, тому як він виявиться в десяток разів ефективнішим, а крім того – привабливішим для очей, адже зігнуте скло завжди виглядає краще дешевого прозорого пластика.

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

  1. Правду кажучи у мене Mi Band 3 від моменту його презентації +-. Купляв на AliExpress і трошки дивують відгуки по – типу “від дуже зарапається і затирається”. Кожен день він в мене в таких умовах, що напевно 90% інших схожих девайсів просто б розсипались на деталі. Але це не про Mi band 3. Після декількох місяців “тяжкого життя” на ньому дві мікроподряпини і то від того, що я його конкретно стукнув об двері і все.
    Тому, я не бачу причин НЕ купувати даний гаджет. Якщо вони і є, то точно не через те, що він може поцарапатися!

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут