За останні роки компанія Google випустила вкрай багато різних сервісів для спілкування, однак всі вони, кажучи чесно, виявилися невдалими. Справа зовсім не в тому, що вона створює погане програмне забезпечення, а в зовсім іншому – слабкій зацікавленості користувачів. Проте, вже зовсім скоро все зміниться, тому як «пошуковий гігант» запускає заміну WhatsApp, Telegram, Viber і будь-яких інших сервісів, які сьогодні існують в світі.
В інтерв’ю виданню The Verge один із співробітників Google повідомив про те, що компанія знайшла спосіб зробити свій новий месенджер популярним. Вдалося з’ясувати, що хоч зараз в світі і існує щось на зразок WhatsApp, однак багато користувачів як і раніше активно користуються SMS і MMS, хоча останніми, звичайно, значно рідше. Це говорить про те, що люди вважають за краще використовувати стандартні засоби зв’язку, які доступні всім і кожному.
Саме це спонукало компанію Google створити заміну WhatsApp, яка буде прямо «з коробки» вбудована в усі смартфони, що працюють на базі операційної системи Android. Новий месенджер не буде потрібно активувати, а прив’язаний він виявиться до тієї SIM-карті, яка вставлена в мобільний пристрій. Крім того, створюється стандарт RCS, який стане повноцінною заміною SMS. Для його підтримки в даний час «пошуковий гігант» веде переговори більш ніж в п’ятьма сотнями стільникових операторів.
Говорити про успіх Android Chat, а саме так називатиметься новий месенджер Google, поки що зарано, тому як він ще не був запущений, однак вже зовсім скоро це відбудеться. За попередніми даними, компанія запустить свій фірмовий сервіс для спілкування в першій половині листопада, незабаром після конференції Android Dev. З його допомогою користувачі зможуть обмінюватися текстовими повідомленнями, пересилати файли і зображення, відправляти голосові повідомлення, дзвонити по відеозв’язку, а також створювати відеоконференції для двох і більше осіб.
Таким чином, компанія Google запустить новий месенджер до кінця 2018 року. Не виключено, що в перший час працювати він буде тільки в США і Європі, тоді як потім, через якийсь час, можливість використовувати його нададуть мешканцям інших країн світу.