Інтернет

Локації S.T.A.L.K.E.R. 2 порівняли з реальними місцями

Share
Час читання: 2 хв.

20 листопада відбувся офіційний реліз довгоочікуваної гри S.T.A.L.K.E.R. 2, розробка якої тривала понад 10 років (з моменту анонсу). Зараз проєкт доступний на таких платформах, як ПК і Xbox. Геймери з усього світу вже встигли пограти і записати масу відеороликів з проходженням шутера. Зі свого боку YouTube-канал ElAnalistaDeBits вирішив піти далі і порівняв локації з гри і реальної Чорнобильської зони відчуження. Реалізм зашкалює.

Що ще варто знати

Не секрет, що для відтворення зони відчуження навколо Чорнобильської АЕС розробники GSC Game World не раз відвідували її. Вони збирали референси, сканували реальні об’єкти і намагалися максимально точно перенести їх у гру. Чи вдалося це творцям S.T.A.L.K.E.R. 2, давайте подивимося разом.

Щоб порівняти локації S.T.A.L.K.E.R. 2 з реальною місцевістю, автори каналу ElAnalistaDeBits взяли панорами Прип’яті та ЧАЕС. Фотографії, до речі, могли бути створені за участю самих розробників. Судячи з того, що вийшло, схожість дуже велика. Кадри з гри здебільшого видає не надто густа рослинність і зменшений ступінь руйнування об’єктів.

Що стосується будівель і споруд, а також приміщень усередині них, то тут влучання 9,5 з 10. Творці S.T.A.L.K.E.R. 2 перенесли реальність у гру з максимальною правдоподібністю. Наприклад, у кафе Прип’яті відтворено вітражі аж до точного розташування вибитого скла. Величезна схожість спостерігається і з третьою чергою (5-й і 6-й блоки) будівництва ЧАЕС, включно з краєвидом із недобудованих градирень, не кажучи вже про готель “Полісся” або кінотеатр “Прометей”.

Видає гру на деяких зображеннях не так деталі, яких бракує, як невідповідність масштабів. Тобто розробники розмістили об’єкти в грі набагато компактніше, ніж вони розташовані один відносно одного в житті. Наприклад, станція розташована набагато далі від недобудованих градирень, ніж це реалізовано в грі.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    3 помилки, яких слід уникати при виборі місця для Wi-Fi-роутера

    У мене теж була ситуація, коли інтернет постійно "тупив", а гаджети ледве ловили Wi-Fi. Виявилося,…

    23.12.2024

    Прогнози на 2025 рік: 5 змін у світі технологій і соціальної сфери

    А ви колись замислювалися, як саме зараз користуєтеся технологіями? От спробуйте подумки пригадати. Це важливо,…

    23.12.2024

    iPhone 18 Pro стане конкурентом професійних фотоапаратів

    Наразі всі "прошки" від iPhone 14 до iPhone 16 Pro мають фіксовану діафрагму з апертурою…

    23.12.2024

    3 причини, чому варто вимикати Wi-Fi на смартфоні на ніч

    Багато людей не вимикають Wi-Fi на смартфоні на ніч, і, чесно кажучи, це не найкраща…

    23.12.2024

    AirPods стали основним джерелом рекордного прибутку для Apple

    Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…

    23.12.2024

    Android 16 обіцяє революцію в керуванні повідомленнями

    Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…

    23.12.2024