Приблизний час читання: 4 хв

Facebook знову змінить дизайн сторінок

0

Соцмережа Facebook тестує новий дизайн сторінок без кнопки “Лайк” (“Подобається”), нове оформлення також матиме легший для сприйняття інтерфейсу та полегшить процес керування сторінками.

Про це повідомляє TechCrunch.

Як зазначається, ці функції спочатку тестувала невелика кількість користувачів, а тепер новий дизайн поширили на більшу групу сторінок. Серед громадських діячів, які беруть участь у випробуванні інтерфейсу, – актори, автори, творці, а також невелика кількість медіа. Якщо сторінки обрали для перевірки, відповідна опція “протестувати новинку” з’явиться при вході у Facebook з мобільного телефону.

Читайте також  Amazon запустить космічний мобільний інтернет

Новий інтерфейс покликаний спростити вигляд сторінок та згрупувати ключову інформацію, як-от опис сторінки та публікації. Кнопка “Подобається” та кількість лайків загалом відсутні, натомість відображатиметься лише опція “Стежити” та число підписників.

Ця зміна допоможе краще розуміти, яку аудиторію охоплює сторінка. Багато користувачів за кілька років можуть вподобати безліч сторінок, проте перестати за ними слідкувати через відсутність інтересу. Кількість підписників відображає, скільки людей бачать оновлення сторінки у стрічці новин.

Дизайн тестується у мобільному додатку Facebook. Він відображається як у звичайному, так і спрощеному вигляді програми.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут