Приблизний час читання: 3 хв

Нові Galaxy Buds відрізняються від усього, що є на ринку

0

На даний момент найкращими true-wireless навушниками Samsung є Galaxy Buds+, чий дизайн дуже схожий на Galaxy Buds та IconX, які виходили перед ними. А от в наступній моделі дизайн буде категорично відрізнятись не лише від всього, що компанія Samsung випускала до того, але й від всього, що є на ринку на даний момент. 

Нові Galaxy Buds відрізняються від усього, що є на ринкуНові Galaxy Buds відрізняються від усього, що є на ринкуНові Galaxy Buds відрізняються від усього, що є на ринку

В мережі з’явились рендери майбутніх навушників, які отримали кодову назву “Galaxy Buds Bean”, які показали їхній унікальний дизайн та кольорові варіанти. 

Згідно з інсайдерською інформацією, навушники мають модельний номер SM-R180. У них буде три мікрофони, як і у Galaxy Buds+. 

Навушники досі в розробці, тому об’єм батареї та реальні розміри поки невідомі. За інформацією від інсайдерів, навушники будуть висотою 2.8 см, що дозволить їм підійти навіть людям з маленьким розміром вух. Нові навушники повинні вийти цього літа, тому очікуємо їх презентації разом з модельним рядом Galaxy Note 20. 

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Редактор який пише тільки чесні новини. Знає назви всіх смартфонів Samsung.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут