Приблизний час читання: 3 хв

Microsoft показала новий інтерфейс Windows 10 (ВІДЕО)

0

Минулого місяця Windows 10 переступила позначку в мільярд користувачів . З нагоди такої події корпорація випустила «святковий» відеоролик, в якому показала, які візуальні зміни операційної системи чекають користувачів в найближчому майбутньому.

Представлене відео починається з історії кнопки «Пуск» і демонструє процес редизайну інтерфейсу десктопної ОС. Судячи з ролику, Microsoft відмовиться від традиційних «живих плиток», які не змінювалися з часів Windows 8, і приведе стилістику оформлення «вікон» до концепції Fluent Design.

Читайте також  Експерти назвали найневигідніший iPhone на ринку

Іконки вбудованих додатків (зокрема, «Провідник», «Калькулятор», «Пошта», «Годинник», «Фото» та «Календар») стали більшими і яскравіше. Ряд елементів оформлення виконано в стилістиці анонсованої раніше Windows 10X, призначеної для пристроїв з двома дисплеями. Дата релізу оновленого інтерфейсу десктопних версій Windows 10 розробниками ще не оголошена.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут