Приблизний час читання: 3 хв

Lenovo анонсувала свій перший електросамокат

0

Lenovo добре відома на ринку персональних комп’ютерів і смартфонів, але в той же час вона постійно розширює асортимент новими видами продукції. Тепер же компанія подалася в сферу електротранспорту. Черговою новинкою китайського виробника став електросамокат.

Поки що про Lenovo Smart Electric Scooter M2 відомо небагато. При виготовленні самоката застосовується магнієвий сплав, широко використовуваний в аерокосмічній, автомобільній та військовій галузях. Цей матеріал володіє більш високою міцністю в порівнянні з більш популярним алюмінієм. 

Для зручності перенесення самокат складається. Lenovo заявляє, що застосувала запатентовану конструкцію, яка забезпечує більшу довговічність при постійному складанні / розкладанні і сприяє кращій керованості в порівнянні з рішеннями конкурентів.

Lenovo анонсувала свій перший електросамокат Lenovo анонсувала свій перший електросамокат

Самокат має максимальну потужність 350 Вт і здатний на одному заряді проїхати до 30 кілометрів. Додатково Lenovo повідомляє про застосування потрійної амортизації, системи потрійного гальмування і трьох передач. 

Дату випуску і ціну новинки компанія поки не озвучила.

ДЖЕРЕЛОgizmochina.com
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут