Доведеться заплатити: Windows 7 стала платною

1

Як стало відомо 7 лютого, всім користувачам Windows 7 доведеться за неї додатково заплатити, тому як вона стала платною. Лічені години назад компанія Microsoft повідомила про те, що вона вирішила припинити програмну підтримку цього вже застарілого програмного забезпечення. Ті, хто хочуть продовжити нею користуватися, повинні стати учасниками програми Extended Security, оформивши тим самим підписку на платну підтримку застарілого ПЗ. В якості альтернативи пропонується перехід на Windows 10.

За перший рік використання програми Extended Security (ESU) потрібно заплатити $ 25, тоді як за другий вже $ 50, а третій так і зовсім варто цілих $ 100. Дані цінники встановлені на версії Enterprise, тоді як для збірки Pro вони вдвічі більше, а актуальні вони для США, тоді як в Україні і Європі вони гарантовано опиняться ще вищі, швидше за все, на 20%. Всі користувачі Windows 7, які продовжать використовувати комп’ютери на базі цієї операційної системи, але при цьому не заплатять гроші за оновлення, не отримуватимуть взагалі ніяких апдейтів, тому їх комп’ютер виявиться незахищеним перед сучасними загрозами.

Читайте також  Не гірше AirPods Pro. Galaxy Buds отримають систему шумозаглушення

Крім того, новітнє програмне забезпечення може перестати на ньому працювати, а виправляти це безкоштовно Microsoft не збирається. Платна підтримка Windows 7 буде здійснюватися протягом трьох років, а потім про неї можна буде забути, в тому числі і за гроші. В такому випадку вихід буде тільки один – перейти і почати використовувати Windows 10, яка не подобається багатьом користувачам через складний інтерфейс, купи зайвих можливостей і примусових оновлень, відмовитися від пошуку і установки яких з використанням стандартних засобів ОС просто неможливо.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

  1. Купив нещодавно на ebay офіційну ліцензію windows 10 за 6 доларів. От про які знахідки треба писати. Доречі, там ще такого багато. Програма прекрасна, оновлюється, працює ідеально.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут