Власники нових iPad Pro скаржаться на дивні дефекти екрану

Час читання: < 1 хв.
Власники нових iPad Pro скаржаться на дивні дефекти екрану

Перші користувачі, що купили iPad Pro з чіпами M4 та новими OLED-екранами, виявили неприємну деталь – дисплей на їхньому планшеті стає «зернистим». Особливо сильно «шум» видно у темний час доби, якщо на iPad виставлено середню та мінімальну яскравість і включено сірий фон.

РЕКЛАМА

Численні скарги вже з’явилися на форумах Reddit, повідомляє видання MacRumors. Найчастіше проблема спостерігається з 11-дюймовими iPad Pro, а подібні коментарі від власників 13-дюймових версій можна перерахувати на пальцях.

Цікава деталь: OLED-екрани для проблемних 11-дюймових iPad Pro для Apple робить компанія Samsung, а для 13-дюймових LG Display. Тим часом власники останніх флагманів Galaxy S24 Ultra теж скаржаться на «зернистість» у їхніх смартфонах. Очевидно, на заводі Samsung щось пішло не за планом.

Втім, згідно з останнім звітом Apple, у Купертіно незадоволені якістю останніх екранів від Samsung. Тепер “яблучна” компанія перевела частину своїх замовлень на 11-дюймові панелі для iPad Pro на LG Display.

Користувачі, чиї планшети мають «зернистість», найімовірніше, отримали iPad Pro з перших партій, де встановлені панелі від Samsung. Якщо ви ще не придбали новий iPad Pro на M4, радимо почекати, коли Apple продасть перші партії пристроїв і почне продавати ті, що не оснащуються проблемними дисплеями, або купувати 13-дюймові версії планшета.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.