Ґаджети

Експерт перерахував найпоширеніші помилки під час використання ігрового ноутбука

Share
Час читання: 2 хв.

Сьогодні ігрові ноутбуки можуть мати приблизно таку саму продуктивність, що й настільні комп’ютери. Однак є кілька речей, які можуть скоротити термін служби геймерського пристрою.

Уникайте цих п’яти речей, пов’язаних з ігровим ноутбуком, якщо хочете, щоб він прожив якомога довше.

Не залишайте налаштування “за замовчуванням”. Відразу ж після купівлі ігрового лептопа його потрібно налаштувати для отримання максимальної продуктивності. Найчастіше “за замовчуванням” стоять параметри, які спрямовані на економію заряду батареї. Потрібно зайти на Windows 11 насамперед у розділ “Живлення і батарея” (встановіть режим “Продуктивність”). При цьому у всіх пунктах режиму сну має стояти “Ніколи”. Також збільште частоту оновлення екрана в налаштуваннях і не забудьте про оновлення драйверів відеокарти.

Не використовуйте постійно режим Performance Mode. Цей режим дає можливість ноутбуку працювати максимально швидко. Але у нього є певні недоліки. У цьому режимі відеокарта і процесор працюють при підвищеному навантаженні, як і система охолодження. У результаті сам ноутбук, якщо він перебуватиме весь час у цьому режимі, “проживе” менше. Для прослуховування музики, перегляду відео, інтернет-серфінгу зовсім не обов’язково переходити в режим підвищеної продуктивності. Найкраще переходити в цей режим тільки під час запуску вимогливих ігор.

Уникайте одночасного використання вбудованої та дискретної відеокарт. Річ у тім, що через це може виникнути перегрів і перевантаження ноутбука. Найкращим рішенням буде користуватися потужною відеокартою, коли потрібно у щось пограти або попрацювати із зображеннями, а в інших випадках переходити на звичайну відеокарту.

Не відключайте ноутбук від мережі змінного струму. Якщо він працюватиме тільки від акумулятора і на максимальній потужності, то швидко розрядиться. Та й загальна продуктивність у нього теж знизиться в цьому випадку.

Не розганяйте постійно відеокарту і процесор. Частий розгін може сприяти перегріву або швидкому зносу деталей ноутбука. І це трапляється навіть із найпотужнішими геймерськими лептопами.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Nintendo Switch 2 вийде навесні 2025 року з магнітними джойконами і новим дизайном стіків

    У недавньому випуску іспанського подкасту Vandal Radio було розкрито нові подробиці про майбутню консоль Nintendo…

    28.09.2024

    Смарт-телевізори Samsung та LG роблять приховані скріншоти

    Популярні моделі смарт-телевізорів Samsung та LG таємно роблять скріншоти екрану, навіть коли користувач використовує їх…

    28.09.2024

    OpenAI планує збільшити вартість підписки на ChatGPT до $44

    OpenAI готується залучити $7 мільярдів у новому раунді фінансування, що може підвищити її оцінку до…

    28.09.2024

    Годинник Xiaomi Watch 2 випустили в новому кольорі

    На міжнародному ринку з'явилася нова версія розумного годинника Xiaomi Watch 2 у стильному кольорі Titan…

    28.09.2024

    VIVO випередила Samsung і Google у випуску Android 15 для флагманів

    Чудова новина для власників флагманських смартфонів VIVO – компанія першою серед великих брендів надала стабільні…

    28.09.2024

    Apple відмовляється від інвестицій в OpenAI

    Apple відмовилася від планів інвестувати в OpenAI, одного з провідних гравців у сфері штучного інтелекту,…

    28.09.2024