Samsung розробляє аналог MagSafe для смартфонів Galaxy

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Компанія випадково показала бездротову зарядку Qi2 із магнітним кріпленням для Galaxy S24 Ultra.

Реклама

Компанія Samsung поділилася новим рекламним роликом, в якому розповідає про можливості серії Galaxy Book 4. Але нашу увагу привернула зарядка для передбачуваного Galaxy S24 Ultra.

Зауважте, що смартфон розташований на підставці з магнітним кріпленням, хоча в актуальних пристроях Samsung немає магнітів. Поки неясно, чи планує компанія представити нові аксесуари на майбутній презентації Galaxy Unpacked, але за даними інсайдерів, Galaxy S24 Ultra підтримуватиме бездротову зарядку потужністю 15 Вт. Такий показник цілком підходить для реалізації підтримки Qi2.

Тим не менш, до презентації серії Galaxy S24 залишилося менше тижня. Вже 17 січня ми дізнаємося, чи отримали нові смартфони магнітне кріплення чи ні. Також не варто забувати, що сторонні виробники аксесуарів вже давно пропонують чохли із магнітами під MagSafe.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: