Антивірусні програми стали блокувати популярний торрент-клієнт

Час читання: < 1 хв.

Які також стали визначати uTorrent як шкідливий додаток

Реклама

Найбільші розробники антивірусного ПЗ, такі як ESET, Sophos, TrendMicro і інші, а також Windows Defender від Microsoft, стали визначати клієнт uTorrent як шкідливий додаток.

Софтверний гігант Microsoft почав активну боротьбу проти одного з найбільших торрент-клієнтів – uTorrent. Під вбудований антивірус Windows Defender були додані якісь правила, через які система почала сприймати програму як потенційно небажану.

На офіційному сайті Microsoft створено окрему сторінку, присвячену uTorrent.

«Ця програма перестало працювати у вашій мережі, так як має погану репутацію. Воно також може вплинути на продуктивність вашого комп’ютера », – йдеться на сайті компанії.

Іншими словами, Windows Defender поміщає файл запуску uTorrent в карантин, не дозволяючи запустити програму. Однак, її можна додати в список виключень.

Зараз читають  Нові Apple Watch стануть тоншими і отримають більші екрани

Крім Microsoft за торрент-клієнт взялися і найбільші розробники антивірусного ПЗ, такі як ESET, Sophos, TrendMicro і інші, які також стали визначати uTorrent як шкідливий додаток.

У компанії BitTorrent Inc вже заявили, що це проблема однієї з останніх збірок.

Як зазначається, на сайті є цілих 3 версії, одна з яких використовувалася тільки 5% клієнтів. Саме ця версія і визначалася як шкідлива. Причини цього поки не названі, але компанія вже прибрала цю збірку з сайту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОvsviti.com.ua

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.