Ґаджети

Apple розповіла про причини та складнощі випуску 15-дюймового MacBook Air

Share
Час читання: 2 хв.

Після нещодавньої конференції WWDC 2023 компанія Apple раз у раз пояснює з приводу представлених пристроїв. Дійшла черга і до нового 15-дюймового MacBook Air. Топ-менеджери “яблучної” корпорації розповіли про причини випуску цього пристрою і складнощі в його створенні.

Питання про MacBook Air 15 ставив Марк Спунауер з порталу Tom’s Guide, а відповідали на них Кейт Бержерон, віцепрезидент Apple з розробки апаратного забезпечення, і Лаура Мец з відділу маркетингу комп’ютерів Apple. На питання про причини випуску цього ноутбука вони сказали, що компанія побачила на ринку великий попит з боку користувачів на подібні пристрої. При цьому далеко не всім потрібна висока продуктивність та інші фішки 16-дюймового MacBook Pro.

Що ж стосується вибору нетипової діагоналі екрана в 15,3 дюйма (стандартом вважаються 15,6″), представники Apple пояснили, що їхньою метою було отримати 15 дюймів. Однак виріз в екрані дозволив збільшити діагональ, надавши користувачам більше корисної площі. Цікаво також, що інженери хотіли зробити 15-дюймову модель такою ж тонкою, як і 14-дюймову, – 11,3 мм, але з міркувань надійності та міцності конструкції їм все ж довелося збільшити товщину до 11,5 мм. У будь-якому разі, вони зробили найтонший 15-дюймовий ноутбук у світі. До слова, саме домогтися достатньої міцності корпусу і стало найбільшим викликом при створенні цього пристрою.

Перевагами збільшеного розміру в Apple вважають два додаткові вуфери, які роблять звук голоснішим і насиченішим, збільшений трекпад і ті ж 18 годин автономної роботи, що і в меншій версії, незважаючи на більший екран.

Від відповіді на питання з приводу ціни 15-дюймового ноутбука представники компанії тактовно відійшли, розповівши, що він у 12 разів продуктивніший за найпотужніший MacBook Air на базі чіпів Intel, і загалом перехід на процесори розробки Apple відкриває перед користувачами значно більше можливостей, ніж це було можливо раніше.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: AppleMacBook
  • Останні записи

    3 помилки, яких слід уникати при виборі місця для Wi-Fi-роутера

    У мене теж була ситуація, коли інтернет постійно "тупив", а гаджети ледве ловили Wi-Fi. Виявилося,…

    23.12.2024

    Прогнози на 2025 рік: 5 змін у світі технологій і соціальної сфери

    А ви колись замислювалися, як саме зараз користуєтеся технологіями? От спробуйте подумки пригадати. Це важливо,…

    23.12.2024

    iPhone 18 Pro стане конкурентом професійних фотоапаратів

    Наразі всі "прошки" від iPhone 14 до iPhone 16 Pro мають фіксовану діафрагму з апертурою…

    23.12.2024

    3 причини, чому варто вимикати Wi-Fi на смартфоні на ніч

    Багато людей не вимикають Wi-Fi на смартфоні на ніч, і, чесно кажучи, це не найкраща…

    23.12.2024

    AirPods стали основним джерелом рекордного прибутку для Apple

    Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…

    23.12.2024

    Android 16 обіцяє революцію в керуванні повідомленнями

    Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…

    23.12.2024