Xiaomi випускає багато допоміжних аксесуарів для смартфонів. Бездротові навушники, смарт-годинник та фітнес браслети – речі популярні, але не найнеобхідніші. А ось портативний акумулятор Xiaomi стане у нагоді кожному. Навіть власнику Samsung або HONOR він точно не буде зайвим, оскільки працюють подібні пристрої з будь-якими смартфонами. Крім того, всі моделі зовнішніх зарядок Xiaomi зійдуть і як повербанк у літак: на борт вас пустять із кожної з них. Залишається тільки розібратися, чим вони відрізняються і який портативний акумулятор купити .
Зовнішній акумулятор Xiaomi Power Bank 3 є найпопулярнішим у виробника. У ньому зійшлося все: дизайн, ємність, швидкість заряджання, кількість портів та ціна. Цей повербанк Xiaomi виконаний у металевому корпусі, що є великою рідкістю для таких пристроїв, а на вибір є білий або темно-синій колір.
Ціна: від 700 грн
Місткість акумулятора становить 10000 мАг, а максимальна потужність зарядки – 22,5 Вт. Це ідеальний повербанк для Айфона , адже Xiaomi Power Bank 3 підтримує швидку зарядку 20 Вт. Ну а смартфони Xiaomi заряджатимуться з потужністю 22,5 або 18 Вт. Портативний акумулятор має чотири порти: 2xUSB-A, 1xUSB-C та 1xMicroUSB. Причому повербанк одночасно здатний заряджати одразу 3 пристрої. Вага цього дива складає 288 грамів.
Трохи більше коштуватиме Xiaomi Mi Wireless Power Bank. Важить він менше (240 грамів), але в той же час має аналогічну ємність 10000 мАг, а ще це – повербанк з бездротовою зарядкою. Так що Xiaomi Mi Wireless Power Bank стане чудовим супутником для вашого флагмана.
Ціна: від 1000 грн
Максимальна потужність бездротової зарядки – 10 Вт, а провідний – 22,5 Вт. Повербанк має по одному порту USB-A, USB-C та MicroUSB, але може одночасно заряджати до трьох пристроїв.
Найлегшим повербанком на 10 000 мАг серед продуктів китайського виробника є Xiaomi Mi Power Bank 3 Ultra Compact. Важить він всього 200 грамів, проте у вашому розпорядженні повний набір портів від пари роз’ємів USB-A до USB-C та MicroUSB.
Ціна: від 800 грн
Корпус акумулятора виконаний із пластику, а на вибір доступний лише чорний колір. Компактний повербанк підтримує заряджання потужністю 22,5 Вт. Причому, як на вихід, так і на вхід. Щоб повністю відновити енергію Xiaomi Mi Power Bank 3 Ultra Compact, потрібно 3,5 години. Те саме стосується й інших зовнішніх акумуляторів від Xiaomi зі схожою ємністю.
А це найшвидший повербанк у сьогоднішній добірці. Xiaomi Power Bank Pocket Edition Pro підтримує заряджання потужністю 33 Вт. Цей стандарт дозволяє зарядити смартфон з акумулятором на 5000 мАг від 0 до 100% трохи більше, ніж за годину. Відмінний показник!
Ціна: від 1300 грн
Є і підтримка 20-ватної зарядки для iPhone, але головною перевагою Xiaomi Power Bank Pocket Edition Pro, чия ємність становить 10000 мАг, є компактність. Важить повербанк 212 грамів, а його закруглений корпус легко поміститься у будь-яку кишеню. Недоліків два: глянсове покриття та мала кількість портів (1xUSB-A та 1xUSB-C).
Рекордсменом компактності є Xiaomi Power Bank Mini. Його ємність складає скромні 5000 мАг, проте портативний акумулятор важить 127 грамів. Позиціонується повербанк як жіночий, але, гадаю, його практичність буде корисною незалежно від статі господаря.
Ціна: від 1000 грн
За своїх габаритів компактний повербанк підтримує 20-ватну зарядку Apple iPhone та 18 Вт потужності для інших смартфонів. Мінус очевидний: лише один порт USB-C. Ще можна причепитися до ціни, адже Xiaomi Power Bank Mini дорожче за багато зовнішніх акумуляторів на 10000 мАг.
Приблизно стільки ж, скільки і найкомпактніша модель, коштує повербанк Xiaomi на 20000 мАг. Повної ємності акумулятора такої 438-грамової махини вистачить, щоб сім разів зарядити iPhone 8.
Ціна: від 1000 грн
Максимальна потужність зарядки на вхід та вихід становить 18 Вт. А для підключення доступно 4 стандартні порти: 2xUSB-A, 1xUSB-C і 1xMicroUSB. Нічого дивовижного, проте практично і дешево.
Завершує добірку ще один рекордсмен – найбільший повербанк серед усіх зовнішніх акумуляторів, які випускає Xiaomi. Він важить аж 656 г. По зрозумілих причин основною перевагою моделі є не компактність, а ємність: 30 000 мАг.
Ціна: від 1400 грн
Така річ ідеально підійде людям, які люблять податися в ліс з наметами, або є частими пасажирами поїзда Москва — Владивосток. На вибір доступні всі необхідні порти від USB-C до MicroUSB в загальній кількості чотирьох штук, а максимальна потужність зарядки – 18 Вт.
Знаєте, на перший погляд, телефон здається ідеальним другом. Він завжди поруч, допомагає в складних ситуаціях,…
У Telegram поширюється нова шахрайська схема: користувачам надсилають повідомлення з питанням про фотографію і, під…
За результатами тестування, проведеного Tech Droider, Xiaomi 15 Pro може по праву претендувати на найкращу…
У Samsung щодо ідей все добре. Компанія запатентувала ідею смартфона з екраном, що вібрує в…
Samsung продовжує розвивати свою операційну систему, і анонс бета-версії One UI 7 привернув увагу багатьох…
На YouTube з'явилося безліч каналів, що пропонують безкоштовні голлівудські фільми в хорошій якості, включно з…
View Comments
Який українець зараз їздить поїздом тим поїздом, який ви вказали?