Розкрито терміни виходу нового Mac Pro та наступного масштабного оновлення macOS

Час читання: < 1 хв.
Apple активно тестує новий професійний комп’ютер під керуванням macOS 13.3. За даними Bloomberg, саме з цією версією ОС він має надійти у продаж.

Враховуючи те, що macOS 12.3 вийшла в березні 2022 року, а macOS 11.3 — у квітні 2021 року, можна припустити, що реліз нової версії ОС та анонс комп’ютера відбудеться цієї весни.

Реклама

Раніше стало відомо, що новий Mac Pro збереже дизайн “терки” з 2019 року, але нарешті отримає фірмовий чіп Apple (імовірно M2 Ultra) замість процесорів Intel.

За словами журналіста Bloomberg Марк Гурмана, оновлені 14- та 16-дюймові MacBook Pro на M2 Pro/M2 Max також пройшли тестування з macOS 13.3 і можуть бути анонсовані на весняній презентації.

З грудня Apple тестує оновлення macOS 13.2, яке не містить масштабних змін, тому цілком імовірно, що версія macOS 13.3 запропонує відразу кілька цікавих нововведень.

Мабуть, Apple планує надолужити втрачене восени минулого року і оновити одразу кілька моделей Mac у найближчі кілька місяців.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.