Модель Samsung Galaxy Note 4 – знову оголошений потенційно пожежонебезпечним

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Всі ми пам’ятаємо жахливий фіаско компанії Samsung, пов’язане з самозаймистими акумуляторами Galaxy Note 7. Тоді корейському виробнику довелося провести найбільшу в своїй історії відкличну кампанію і втратити на цьому кілька мільярдів доларів.

Реклама

І ось тепер з США прийшла новина про те, що вже інша модель бренду – Samsung Galaxy Note 4 – знову оголошена потенційно пожежонебезпечною. Точніше, мова йде конкретно про відновлені смартфони, які розповсюджуються оператором AT & T.

Правда, Samsung в даному випадку, можливо, ні в чому і не винна. У звіті Комісії з безпеки споживчих товарів (CPSC) зазначено, що в деяких смартфонах з даної партії встановлені підроблені акумулятори, які як раз і можуть бути причиною самозаймання. Однак під дію відкличний кампанії вже підпадає 10 000 апаратів.

До речі, недавно Samsung випустила захищену версію флагманського смартфона – Galaxy S8 Active.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: