Siri на HomePod розуміє тільки половину команд

0
33

Представляючи розумну колонку HomePod, компанія Apple позиціонувала її, як пристрій, яким можна буде управляти тільки за допомогою Siri. Насправді все не так добре, як хотілося б.

У п’ятницю, дев’ятого лютого, Apple почала доставляти перші замовлення розумних колонок HomePod користувачам в США, Австралію і Канаду. Ті, хто не оформив передзамовлення на сайті корпорації, можуть придбати новинку в роздрібних магазинах Apple Store і у партнерів Apple.

Перші щасливчики ще в п’ятницю почали викладати в мережу фото і відео з розпакуванням колонки, однак первісна ейфорія змінилася неприємностями у використанні.

Читайте також  Microsoft випустить недорогий планшет для конкуренції з Apple

Дослідники з Loup Ventures порівняли роботу HomePod зі смарт-динаміками інших виробників. Як виявилося, Siri на розумної колонці Apple розпізнає 99% звернень, але правильно відповідає на 52% поставлених їй питань. Результати інших віртуальних помічників куди більш привабливі: Google Home – 81%, Alexa – 64%, Cortana – 57% правильних відповідей.

За словами дослідників, такий низький відсоток правильних відповідей у ​​Siri пов’язаний з тим, що частина питань стосувалася тих, які не підтримує HomePod. Це були питання про навігацію, електронну пошту, дзвінки та інше. Коли список питань відкоригували, Siri змогла правильно відповісти на 67% з них, випередивши голосових помічників Amazon і Microsoft.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут