Представлений iPad Pro на Apple M1

5G, приголомшлива швидкість і висока ціна.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Новий iPad Pro отримав нову систему-на-чіпі. І ви знайомі з нею: M1. Вона стоїть в нових MacBook Air, MacBook Pro 13, Mac mini, а також в новому 24-дюймовому iMac. Це дозволило збільшити кількість оперативної пам’яті відразу до 16 ГБ.

Новий iPad Pro отримав підтримку DualSence і нового геймпада Xbox.

З’явилася версія на 2 ТБ, порт USB Type-C з підтримкою Thunderbolt і USB-C 4. Також айпед вміє працювати в мережах п’ятого покоління.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Не дуже зрозуміло навіщо, але камери стали кращі. Непогано прокачали і фронтальну камеру. Тепер це ультраширококутна камера з кутом огляду в 122 °. Завдяки нейромереж, вона може зчитувати вас, поміщаючи в центр кадр, слідуючи за вами, ніби за айпедов сидить оператор і направляє планшет на вас, що Apple називає «В центрі уваги».

Судячи з усього, значно переробили LiDAR – він працює на значно більшу відстань.

Новий дисплей 12,9-дюймової моделі отримав сходжу з Pro Display XDR картинку. Це Liquid Retina XDR c пікової яскравістю в 1600 ніт. І, як і передбачалося, дисплей дійсно зроблений за технологією miniLED. На одній панелі 12,9-дюймового дисплея міститься більше 10 тисяч світлодіодів. У минулому поколінні було всього 72.

Ціни:

  • iPad Pro 11: від $ 799;
  • iPad Pro 12,9: від $ 1099.

Старт продажів в кінці квітня. Перші пристрої будуть у покупців в травні.

Також показали нові аксесуари. Ось Apple Pencil і нова клавіатура Magic Keayboard, нарешті отримала нормальний колір:

Клавіатура обійдеться в $ 299 і $ 349 до сплати податків для 11 і 12,9-дюймової версії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОwylsa.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.