Виробник Xiaomi Mi Band готує нові розумні годинники Amazfit рівня Pro

Презентація Amazfit Pop Pro призначена на 1 грудня

Час читання: < 1 хв.

Компанія Huami, відомий контрактний виробник фітнес-браслетів Xiaomi Mi Band, повідомила про свої плани по випуску нової моделі розумних годинників під власною маркою Amazfit. 

Реклама

Як повідомила компанія, 1 грудня в Китаї дебютує модель Amazfit Pop Pro. Цікаво, що Huami представила Amazfit Pop в жовтні і почала продавати їх в листопаді. Модель з NFC, водозащитой, пульсоксиметром і датчиком ЧСС пропонується за 53 долари. 

Версія Pro вийде з невеликим відставанням від базової Amazfit Pop. Виходячи з тизерного зображення, годинники отримали 1,43-дюймовий екран OLED, підтримують NFC і постійне відстежування пульсу. Ключовою відмінністю від Amazfit Pop має стати наявність модуля GPS в версії Pro. Можна очікувати ріст ціни приблизно до 60 доларів. 

Одночасно з Amazfit Pop Pro 1 грудня в Китаї Huami планує представити Amazfit GTS 2 Mini – легшу, тонку, витончену і молодіжну версію Amazfit GTS 2.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.