Додатки Android по-справжньому прийдуть на Windows 10

Компанія Microsoft може значно щільніше подружити додатки Android і операційну систему Windows 10, ніж це реалізовано зараз. Про прийдешні нововведення розповів авторитетний журналіст і редактор WindowsCentral Зак Боуден (Zac Bowden).

За повідомленням Боудена, деякі джерела розповіли йому про те, що Microsoft вишукує можливості по запуску додатків Android на Windows в наступному році.

Як уточнює Боуден, на даний момент Microsoft «грає» з тим, щоб принести додатки Android в онлайн-магазин додатків Microsoft Store в ОС Windows 10. Більш точні подробиці про функції поки невідомі, але її дебют очікується в 2021 році. Імовірно, користувачі Windows 10 зможуть по-справжньому запускати додатки Android.

Відзначимо, що Microsoft вже запустила восени можливість трансляції на Windows 10 додатків зі смартфонів Android – через додаток Your Phone (Ваш телефон) користувач може працювати на комп’ютері з додатками зі смартфона, виконуючи ряд дій в мобільних додатках прямо на ПК. Фактично, можна «запускати» додатка Android зі смартфона через Your Phone в окремому вікні на ПК, а також закріплювати їх на панелі завдань і в меню «Пуск» – як звичайні комп’ютерні програми.

Крім того, що функціональність цього рішення поки далека від ідеалу, працює функція тільки з обраними смартфонами Samsung.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я