Перші смарт-окуляри Apple будуть представлені вже в 2021 році

Японське видання Nikkan Kogyo Shimbun повідомляє, що Apple працює з Sony над технологією відображення, яка буде використовуватися в її окулярах доповненої реальності. Nikkan Kogyo Shimbun стверджує, що поставка мікродисплеїв для Apple стане важливим джерелом доходів Sony в найближчі роки. За наявною інформацією, дисплей відрізняється високою якістю зображення при дуже компактних розмірах.

Sony отримала замовлення на мікродісплей з органічною EL-панеллю. Він відрізняється високою якістю зображення, невеликими розмірами і масою. Нові пристрої доповненої і віртуальної реальності використовують оптичну технологію для проектування зображень, що відображаються на дисплеї, на лінзу перед очима.

Крім того, стало відомо, що смарт-окуляри Apple можуть дебютувати вже в 2021 році. Нещодавно інформаційне агентство Bloomberg повідомило, що Apple випустить окуляри доповненої реальності, які призначені для ігор, приблизно у 2022 році, а сам продукт потенційно може бути анонсований вже в 2021 році. На даний момент очікується, що Apple розробляє два продукти: AR-гарнітуру для ігор і витончені окуляри доповненої реальності. Ігрова гарнітура нібито об’єднає в собі кращі технології AR і VR, щоб запропонувати вражаючі ігрові можливості і VR-контент.

Тонкі і легкі окуляри будуть орієнтовані на повсякденне використання для навігації, пошуку інформації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я