Приблизний час читання:4 хв

Компанія Xiaomi анонсувала нову серію електросамокатів

0

Китайський бренд Xiaomi поповнив власну лінійку електросамокатів трьома новими моделями: Mi Electric Scooter Pro 2, Mi Electric Scooter 1S і Mi Electric Scooter Essential.

Компанія Xiaomi анонсувала нову серію електросамокатів

Топова модель отримала цінник в 798 доларів  – Mi Electric Scooter Pro 2 – цей ґаджет може долати відстань до 45 км і розвивати швидкість до 25 км / год без підзарядки. Конструкція включає вбудований РК-дисплей, що дозволяє контролювати швидкість і інші параметри. Самокат також отримав двигун потужністю 300 Вт, подвійну гальмівну систему і амортизуючі шини.

Популярні новини  Смартфон Xiaomi швидко втрачають заряд батареї після установки MIUI 12

Компанія Xiaomi анонсувала нову серію електросамокатів

Інша модель Mi Electric Scooter 1S отримала цінник 665 доларів США. Самокат без підзарядки може проїхати 25 км, розвиваючи швидкість до 30 км / год, при цьому без проблем долаючи підйоми до 14%. 1S укомплектований двигуном потужністю 250 Вт, подвійною гальмівною системою і посиленими пневматичними шинами.

Компанія Xiaomi анонсувала нову серію електросамокатів

Найбюджетніша модель, Mi Electric Scooter Essential обійдеться покупцям в 531 долар США, при цьому він дозволяє долати відстань до 20 км і розвивати швидкість до 20 км / год без підзарядки. Пристрій оснащений багатофункціональною панеллю приладів і може підключатися до смартфону за допомогою програми Mi Home. В комплекті пневматичні шини 8,5 ” і дискові гальма E-ABS +.

Популярні новини  Xiaomi приступила до виправлення помилок оболонки MIUI 12

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут