Приблизний час читання: 3 хв

Ось чому дешеві зарядні пристрої небезпечні

Журналіст провів експеримент

0

На сайті ZDNet з’явилася цікава історія про сторонню зарядку для MacBook Pro. Вона показала, чому дешеві зарядні пристрої небезпечні.

Автор матеріалу розповів , що для MacBook Pro йому довелося використовувати сторонній зарядний пристрій, так як оригінальне було зламано. Спочатку зарядка працювала нормально, проте з часом все почало виходити з-під контролю.

Користувач зауважив їдкий запах горілого. Він запідозрив, що запах виходить від зарядного пристрою, тому вирішив його перевірити. Воно виявилося дуже гарячим. Автор матеріалу з цікавості вирішив не чіпати зарядку і подивитися, що з нею буде далі. Він вжив необхідних заходів обережності і став чекати.

Зарядний пристрій ставало все гарячіше згодом і в кінці кінців спалахнуло. На щастя, експеримент був керованим, але в звичайному житті користувач може просто не помітити проблему вчасно.

Автор матеріалу порадив використовувати оригінальні зарядні пристрої або продукцію відомих брендів з хорошою репутацією (Anker, Amazon, Zendure, Aukey).


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут