Приблизний час читання: 3 хв

Навушники AirPods Pro отримали таємниче оновлення

0

У понеділок в ході онлайн-трансляції WWDC компанія Apple оголосила про декілька нових функціях AirPods Pro. Йдеться про плавне перемикання між джерелами звуку, за умови, що мова йде про пристрої Apple і підтримки об’ємного звучання Spatial Audio.

Вчора ж компанія почала поширювати оновлення для AirPods Pro, яке змінює номер їх прошивки з версії 2D15 на версію 2D27. Цікаво те, що Apple не публікує список змін для своїх оновлень AirPods, тому поки що точно невідомо, чи йде мова про анонсовані в понеділок функціях.

Оновлення на AirPods встановлюються автоматично, коли навушники підключені до пристрою, який працює під управлінням операційної системи iOS. Запустити оновлення вручну не можна. Найбільш дієвий спосіб отримати оновлення для навушників – помістити їх в футляр, підключити до нього зарядний кабель, підключити навушники до iPhone або iPad, а потім почекати. Якщо оновлення доступно, то воно повинно встановитися через деякий час.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут