Приблизний час читання: 3 хв

Недавнє оновлення iOS “зламало” не тільки iPad, але і iPhone

0
Недавнє оновлення iOS

Буквально кілька днів тому по мережі пройшла хвиля обурень з боку користувачів iPad в зв’язку з виходом свіжого поновлення – як виявилося, воно “зламувало” планшети деяких з них. Зараз же стало відомо, що недавнє оновлення iOS “зламало” не тільки iPad, але і iPhone.

Недавнє оновлення iOS "зламало" не тільки iPad, але і iPhone

Принаймні, саме про це заявляють численні публікації в мережі. Так, в них безліч різних користувачів iPhone скаржаться на те, що вони зіткнулися відразу з декількома проблемами після установки iOS 13.5. У їх число, крім усього іншого, також увійшли як звичайні, так і нескінченні перезавантаження.

Читайте також  Названий ТОП-5 найпопулярніших преміальних смартфонів в світі

Є також і ті користувачі, які зіткнулися з різким збільшенням розрядом акумулятора після поновлення – проблема є навіть у власників iPhone 11 Pro Max, на ємності акумулятора якого акцентували свою увагу як блогери і оглядачі, так і сама компанія Apple.

Нагадаємо, що як мінімум з проблемою нескінченного перезавантаження трохи раніше зіткнулися і власники iPad, що поновили свої планшети до iPadOS 13.4.1 і iPadOS 13.5.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут