Apple випустила оновлення iOS 13.4.1 і iPadOS 13.4.1 – що нового

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Оновлення iOS 13.4.1, презентоване через два тижні після релізу iOS 13.4, виправляє різні помилки. Зокрема, апдейт покликаний усунути проблему з FaceTime. Справа в тому, що телефони з операційною системою iOS 13.4 не могли здійснювати дзвінки на пристрої під управлінням iOS 9.3.6 і OS X El Capitan 10.11.6. Такі ж проблеми виникли і з апаратами, що працюють на більш ранніх версіях. Апдейт покликаний усунути цю проблему.

Прошивка виправляє помилку при включенні модуля Bluetooth в меню швидкого управління. Оновлення iPadOS 13.4.1 також усуває неполадки з включенням ліхтарика 11- і 12,9-дюймових “яблучних” планшетах. Планується, що випущене оновлення стане останнім для операційної системи тринадцятого покоління. Восени корпорація має намір випустити нову  iOS 14.

Після цього iOS 13 спрямують на усунення існуючих проблем. ОС чотирнадцятого покоління буде анонсована влітку.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.