Приблизний час читання: 3 хв

Apple планує представити “розумні” окуляри в стилістиці окулярів Стіва Джобса

Щоправда, відразу після презентації iPhone 12

0
Apple планує представити

Буквально недавно в мережі з’явилися більш-менш докладні дані про те, коли варто очікувати анонсу і виходу перших “розумних” окулярів від Apple – Apple Glasses.

Apple планує представити "розумні" окуляри в стилістиці окулярів Стіва Джобса

А вже зараз стало відомо, що компанія може представити спеціальну версію девайса в стилістиці окулярів Стіва Джобса. Відбутися це повинно відразу ж після презентації iPhone 12 восени поточного року.

Про це розповів той же інтернет-інсайдер, який повідомляв трохи раніше про те, що пристрій надійде в продаж лише під кінець 2021 року. Так, мова йде про Джона Проссера, який крім усього іншого передбачив дати презентацій нового смартфона iPhone SE 2 покоління і ноутбука MacBook Pro 13.

Читайте також  Частину дисплеїв для iPhone поставить LG, замість Samsung

За його словами, спеціальна версія “розумних” окулярів отримає назву Steve Jobs Heritage Edition, і буде продаватися за більш високою ціною, орієнтована вона буде в першу чергу на фанатів засновника Apple. При цьому в якості вартості базової версії Apple Glasses Проссер назвав суму в 499 доларів за поточним курсом це близько 13 389 гривень.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут