Сьогодні скасовано імпортні мита на частину автомобілів

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Від сьогоднішнього дня вживані автомобілі, які були вироблені в Канаді, можна завозити без ввізного мита.

Реклама

Також буде зменшене мито на деякі нові автомобілі. Таким чином, такі авто мають подешевшати як мінімум на 10-12%. Адже ставка ввізного мита, яка діяла до 1 серпня, була 10% від митної вартості машини. Окрім того, на ввезений автомобіль нараховується акцизний податок (залежить від об`єму двигуна) та ПДВ у розмірі 20%.

Цікаве автомобільне відео:

Tesla Model 3 2018

Незважаючи на різні трактування Угоди про вільну торгівлю, нульові ставки мита на автомобілі з Канади все-таки почали діяти. Про це «Автоцентр» офіційно повідомили у Державній фіскальній службі України. Приводимо лист ДФСУ: «Канадою та Україною завершено внутрішньодержавні процедури з імплементації Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою (далі-Угода), яка набирає чинності з 1 серпня 2017 року. Із набранням чинності Угоди згідно тарифного графіку України нульове ввізне мито буде застосовуватися на вживані легкові автомобілі, походженням з Канади.

На нові легкові автомобілі, походженням з Канади передбачено перехідний період зниження ставок ввізного мита строком на сім років, зокрема у поточному році ставка мита на бензинові та дизельні авто складатиме 8,7%, на авто бензинові з двигуном більше 3 л – 4,3%. Винятком є нові бензинові авто, які призначенні для тимчасового проживання, нові бензинові авто з об’ємом двигуна від 2,2 л до 3 л, дизельні автомобілі з двигуном більше 2,5 л. На ці авто нульове ввізне мито запровадять уже з 01 серпня цього року.

Джерело Autocentre.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: