Новий електромобіль Nissan Leaf e+ проїде 365 км без підзарядки

0

Електромобіль Nissan Leaf, який вже давно знаходиться на ринку, не міг похвалитися дальністю ходу на одній зарядці, поступаючись молодим конкурентам. На CES 2019 японський виробник представив модель Leaf e+ зразка 2019 року, у якій запас ходу збільшений з нинішніх 240 до 365 км.

Читайте також  Гряде битва між Tesla Cybertruck і Ford F-150

Одночасно з збільшенням ємності акумуляторної батареї до 62 кВт∙год виробник встановив двигун потужністю 150 кВт (близько 200 к. с.), який на 33% могутніше попереднього. В результаті машина стала розганятися швидше.

Крім того, оновлений інтерфейс Intelligent Mobility, який тепер має збільшенний восьмидюймовий дисплей, що розпізнає жести, а вбудоване ПЗ, додатки і карти оновлюються «по повітрю». Важливим нововведенням є підтримка системи Nissan Energy, інтегруючої електромобіль в енергосистему будинку, забезпеченого сонячними батареями та іншими індивідуальними енергетичними установками.

В Японії, де продажі почнуться в цьому місяці, машина буде коштувати 38 000 доларів (приблизно 1,07 млн грн.). На європейському ринку вона з’явиться в кінці кварталу за ціною 45 000 євро (1,461 млн грн.). У США продаж повинен початися навесні, але ціна поки що не названа.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут