Що робити, якщо смартфон перегрівається

Час читання: < 1 хв.

Сучасні смартфони мають тенденцію сильно розігріватися, особливо у спеку, вважають експерти. За його словами, іноді це відбувається через чохло.

Реклама

“Чохол – це додатковий “одяг” на вашому смартфоні. Телефони сьогодні проектуються таким чином, щоб тепло відводилося на корпус або на раму. Деякі виробники стали створювати чохли, які мають вирізи з боків – там, де металева рама. Це робиться спеціально, щоб відбувалося охолодження, тому що процесори сьогодні справді дуже гарячі і під великими навантаженнями апарати розігріваються до 40, а іноді й до 45 градусів”, – експерти.

Щоб охолодити смартфон, достатньо на якийсь час зняти чохол, додав він.

“Якщо телефон сильно перегрівається, на якийсь час можна просто зняти чохол, а коли телефон охолоне, знову одягнути його. Дуже небезпечна порада – відмовлятися від чохла. Багато людей банально кидають телефони, а чохол все-таки може бути додатковим захистом від удару. Як правило , У чохлі апарат “виживає” краще, ніж без такого “, – експерти.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.