Статті

Оновлення Windows 11 24H2 можливе лише двома способами

Share
Час читання: 2 хв.

Microsoft почала писати перші частини коду ядра Windows мовою програмування Rust минулого року. З оновленням Windows 11 до версії 24H2 перехід цією мовою триває. Rust вважається особливо безпечним.

Перехід з C++ на Rust
Таким чином, ці фундаментальні зміни мають забезпечити велику безпеку у майбутньому. Робота над переходом з C++ на Rust у Windows 11 розпочалася, звичайно, набагато раніше, але практичне тестування змін у рамках програми Windows Insider розпочалося лише у серпні 2023 року.

Тепер Microsoft готова впровадити зміни для всіх користувачів, оскільки роботу над версією Windows 11 24H2 завершено. “Німеччина”, як називають проект, вважається важливою віхою в подальшому розвитку Windows. Комерційні релізи плануються з двома оновленнями Windows 11 2024 (які вже випущені для апаратних партнерів і будуть запущені як оновлення восени), а також Windows Server 2025 і Azure Stack HCI, версія 24H2.

Однак ця фундаментальна зміна не обійшлася без каверзи: Microsoft повинна переконатися, що все працює гладко і користувачі не зіткнуться з труднощами при оновленні. Оскільки в ядрі відбувається безліч змін, зробити це буде не так просто.

Тому Windows вирішила дозволити користувачам переходити з більш старої версії Windows на нову 24H2 тільки двома способами: Так зване оновлення на місці або оновлення на місці, яке може бути виконане як вручну за допомогою Media Creation Tool, так і за допомогою інсталяційного носія на завантажувальному USB -накопичувачі, DVD-диску або безпосередньо на ПК.

Вбудована функція оновлення Windows
Другий варіант – це інтегрована функція оновлення Windows, але при цьому вам доведеться почекати, доки оновлення не буде запропоновано компанією Microsoft.

Попередні оновлення функцій Windows 11 включали так звані пакети розширення, які просто активували нові функції. Це також дозволило скоротити процес оновлення до декількох хвилин, як і у випадку оновлення системи безпеки.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024

    Вийшов другий сезон “Таємниця бункера” на Apple TV+

    Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…

    15.11.2024

    Google припиняє показ політичної реклами в країнах ЄС

    Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…

    15.11.2024

    Samsung Galaxy S25 отримає 12 ГБ оперативної пам’яті

    Не представлений поки що офіційно Samsung Galaxy S25 протестували в Geekbench, завдяки чому стало відомо…

    15.11.2024

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024