Статті

7 програм для перевірки продуктивності ігрового ПК

Share

Щоб визначити, чи потягне ваш ПК сучасні вимогливі ігри, можна використовувати спеціалізовані програми для бенчмарків. Перевірка продуктивності комп’ютера можлива за допомогою таких програм.

1. User Benchmark

Меню програми складається всього з пари кнопок, а на тестування продуктивності комп’ютера йде всього кілька хвилин. ПЗ вирізняється безліччю параметрів тестування і наочними графіками результатів. Плюс до цього користувачеві пропонується кумедна міні-гра. Недоліком User Benchmark для росіян є відсутність можливості перекладу російською мовою.

2. 3D Mark

Відома програма для перевірки продуктивності з видовищними тестами, яка також доступна на платформах Android та iOS. Безкоштовна версія має 3 рівні тестування заліза. Програма пропонує багато різних тестів і фільтрів, що робить її популярною серед професіоналів. Мінусом є відсутність русифікатора і деякі обмеження за регіонами використання.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

3. Frame View

ПЗ від Nvidia, що дає змогу протестувати енергоспоживання відеокарти та її продуктивність. Тестування запускається в один клік по іконці ПЗ, що з’являється після інсталяції, а результати поміщаються в окрему папку. Програма дуже проста і не впливає на продуктивність системи, проте вона видає не найбільш наочний результат.

4. Passmark Performance Test

Тестувальник ПК з наочним інтерфейсом і безкоштовним пробним періодом використання в один місяць. Утиліта дає змогу оцінити продуктивність комп’ютера за кожним розділом, надавши докладні результати, в яких недосвідченому користувачеві доведеться довго розбиратися, що є певною незручністю.

5. HW Monitor

ПЗ, що складається з єдиного вікна, в якому відображається корисна інформація щодо компонентів ПК. Результати тесту можна зберегти у вигляді текстового файлу. Основна зручність полягає в тому, що вся корисна інформація знаходиться в одному місці, а мінусом можна назвати те, що HW Monitor не проводить тести.

6. Experience Index OK

Утиліта, яка є аналогом програми, інтегрованої в старі версії ОС Windows, що привласнює ПК рейтинг, який базується на результатах тестування кількох ключових компонентів. Плюсом цього ПЗ є невеликий розмір (всього 95 Кб) і відсутність необхідності інсталяції. Щодо недоліків, то це оцінка за найгіршим показником і незрозумілий алгоритм розрахунку результатів.

7. AIDA 64

ПЗ, яке раніше носило назву Everest, за яким було дуже широко відоме. Головні плюси програми – докладні дані про ОС і збірку, різні методи тестування і досить великий пробний період безкоштовного використання. Недоліки – більше підходить професіоналу, а не новачкові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Новий ChatGPT-4o “вражає” своїми можливостями

    Літера «o» означає Omni, що говорить про можливості роботи ШІ не тільки з текстом, але…

    20.05.2024

    Штучний інтелект може обманювати, блефувати та прикидатися людьми

    Вчені з Массачусетського технологічного інституту виявили безліч випадків, коли системи штучного інтелекту обманювали людей. Відповідне…

    20.05.2024

    Стало відомо коли Apple випустить нову смарт-мітку AirTag 

    Трекер предметів AirTag наступного покоління від Apple може бути випущений у середині 2025 року. Про…

    20.05.2024

    Відомий інсайдер розповів про функції штучного інтелекту в iOS 18

    В останньому випуску свого розсилки Марк Гурман детальніше розповів про те, чого варто очікувати від…

    20.05.2024

    Xiaomi 15 потрапить на глобальний ринок, але є нюанс

    Хоча до запуску серії Xiaomi 15 залишилося ще півроку, інформація про ці пристрої вже з'явилася…

    19.05.2024

    Експерти назвали речі, які не можна тримати поряд зі смартфоном

    Є кілька речей, які в жодному разі не можна тримати поряд із мобільником. І все…

    19.05.2024