7 програм для перевірки продуктивності ігрового ПК

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Щоб визначити, чи потягне ваш ПК сучасні вимогливі ігри, можна використовувати спеціалізовані програми для бенчмарків. Перевірка продуктивності комп’ютера можлива за допомогою таких програм.

1. User Benchmark

Меню програми складається всього з пари кнопок, а на тестування продуктивності комп’ютера йде всього кілька хвилин. ПЗ вирізняється безліччю параметрів тестування і наочними графіками результатів. Плюс до цього користувачеві пропонується кумедна міні-гра. Недоліком User Benchmark для росіян є відсутність можливості перекладу російською мовою.

Реклама

2. 3D Mark

Відома програма для перевірки продуктивності з видовищними тестами, яка також доступна на платформах Android та iOS. Безкоштовна версія має 3 рівні тестування заліза. Програма пропонує багато різних тестів і фільтрів, що робить її популярною серед професіоналів. Мінусом є відсутність русифікатора і деякі обмеження за регіонами використання.

3. Frame View

ПЗ від Nvidia, що дає змогу протестувати енергоспоживання відеокарти та її продуктивність. Тестування запускається в один клік по іконці ПЗ, що з’являється після інсталяції, а результати поміщаються в окрему папку. Програма дуже проста і не впливає на продуктивність системи, проте вона видає не найбільш наочний результат.

4. Passmark Performance Test

Тестувальник ПК з наочним інтерфейсом і безкоштовним пробним періодом використання в один місяць. Утиліта дає змогу оцінити продуктивність комп’ютера за кожним розділом, надавши докладні результати, в яких недосвідченому користувачеві доведеться довго розбиратися, що є певною незручністю.

5. HW Monitor

ПЗ, що складається з єдиного вікна, в якому відображається корисна інформація щодо компонентів ПК. Результати тесту можна зберегти у вигляді текстового файлу. Основна зручність полягає в тому, що вся корисна інформація знаходиться в одному місці, а мінусом можна назвати те, що HW Monitor не проводить тести.

6. Experience Index OK

Утиліта, яка є аналогом програми, інтегрованої в старі версії ОС Windows, що привласнює ПК рейтинг, який базується на результатах тестування кількох ключових компонентів. Плюсом цього ПЗ є невеликий розмір (всього 95 Кб) і відсутність необхідності інсталяції. Щодо недоліків, то це оцінка за найгіршим показником і незрозумілий алгоритм розрахунку результатів.

7. AIDA 64

ПЗ, яке раніше носило назву Everest, за яким було дуже широко відоме. Головні плюси програми – докладні дані про ОС і збірку, різні методи тестування і досить великий пробний період безкоштовного використання. Недоліки – більше підходить професіоналу, а не новачкові.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ