7 програм для перевірки продуктивності ігрового ПК

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Щоб визначити, чи потягне ваш ПК сучасні вимогливі ігри, можна використовувати спеціалізовані програми для бенчмарків. Перевірка продуктивності комп’ютера можлива за допомогою таких програм.

Реклама

1. User Benchmark

Меню програми складається всього з пари кнопок, а на тестування продуктивності комп’ютера йде всього кілька хвилин. ПЗ вирізняється безліччю параметрів тестування і наочними графіками результатів. Плюс до цього користувачеві пропонується кумедна міні-гра. Недоліком User Benchmark для росіян є відсутність можливості перекладу російською мовою.

2. 3D Mark

Відома програма для перевірки продуктивності з видовищними тестами, яка також доступна на платформах Android та iOS. Безкоштовна версія має 3 рівні тестування заліза. Програма пропонує багато різних тестів і фільтрів, що робить її популярною серед професіоналів. Мінусом є відсутність русифікатора і деякі обмеження за регіонами використання.

3. Frame View

ПЗ від Nvidia, що дає змогу протестувати енергоспоживання відеокарти та її продуктивність. Тестування запускається в один клік по іконці ПЗ, що з’являється після інсталяції, а результати поміщаються в окрему папку. Програма дуже проста і не впливає на продуктивність системи, проте вона видає не найбільш наочний результат.

4. Passmark Performance Test

Тестувальник ПК з наочним інтерфейсом і безкоштовним пробним періодом використання в один місяць. Утиліта дає змогу оцінити продуктивність комп’ютера за кожним розділом, надавши докладні результати, в яких недосвідченому користувачеві доведеться довго розбиратися, що є певною незручністю.

5. HW Monitor

ПЗ, що складається з єдиного вікна, в якому відображається корисна інформація щодо компонентів ПК. Результати тесту можна зберегти у вигляді текстового файлу. Основна зручність полягає в тому, що вся корисна інформація знаходиться в одному місці, а мінусом можна назвати те, що HW Monitor не проводить тести.

6. Experience Index OK

Утиліта, яка є аналогом програми, інтегрованої в старі версії ОС Windows, що привласнює ПК рейтинг, який базується на результатах тестування кількох ключових компонентів. Плюсом цього ПЗ є невеликий розмір (всього 95 Кб) і відсутність необхідності інсталяції. Щодо недоліків, то це оцінка за найгіршим показником і незрозумілий алгоритм розрахунку результатів.

7. AIDA 64

ПЗ, яке раніше носило назву Everest, за яким було дуже широко відоме. Головні плюси програми – докладні дані про ОС і збірку, різні методи тестування і досить великий пробний період безкоштовного використання. Недоліки – більше підходить професіоналу, а не новачкові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: