Статті

Чому висушити смартфон за допомогою рису – не завжди гарна ідея

Share
Час читання: < 1 хв.

Загальна порада покласти мокрий смартфон у миску з рисом не завжди може бути корисною. У деяких випадках це може ще більше пошкодити гаджет.

Рис може посилити проблему. Дрібні частинки зерна можуть потрапити в порти, які і так вологі. Через деякий час цей тандем може призвести до утворення плісняви всередині пристрою.

Крім того, якщо зерна потрапляють всередину, волога всередині смартфона утримується довше, збільшуючи ймовірність корозії. Крім того, зерна, що розростаються, можуть навіть пошкодити внутрішні деталі пристрою, виводячи його з ладу.

Як врятувати мокрий смартфон?

  • По-перше, вимкніть пристрій. Якщо можливо, вийміть з нього знімні компоненти, такі як акумулятор і лоток для SIM-карти. Це забезпечить кращу вентиляцію і допоможе пристрою висохнути.
  • Обережно протріть пристрій м’якою безворсовою тканиною, щоб видалити залишки вологи. Не використовуйте паперові рушники або серветки.
  • Використовуйте ручний пилосос, щоб всмоктати вологу. Не сушіть пристрій феном, мікрохвильовою піччю або іншими штучними джерелами тепла.
  • Ви також можете скористатися додатком, щоб виштовхнути воду з динаміка або мікрофона iPhone. Для цього встановіть додаток Quick Commands з AppStore (не чекайте, поки ви втопите свій гаджет, зробіть це зараз) і активуйте команду Water Eject. Пристрій почне видавати звук на спеціально підібраній частоті, що дозволить виштовхнути воду зсередини.
  • Навіть якщо після просушування з гаджетом не виявлено явних проблем, якнайшвидше зверніться до сервісного центру. Це допоможе запобігти пошкодженню та корозії внутрішніх компонентів смартфона.

Нарешті, якщо у вас зовсім немає можливості звернутися до сервісного центру найближчим часом, ви можете помістити смартфон у рис, але пам’ятайте, що це може призвести до подальшого пошкодження пристрою.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: поради
  • Останні записи

    Розробка безрамкового iPhone: чому Apple не встигає до 2026 року

    Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном, судячи з усього, стикаються з серйозними…

    24.12.2024

    WhatsApp отримає нову функцію: сканування документів прямо в додатку

    Користувачі месенджера WhatsApp (належить корпорації Meta, визнаної в РФ екстремістською) на пристроях з операційною системою…

    24.12.2024

    Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 прокоментували можливість випуску на PlayStation 5

    Українська студія GSC Game World заявила, що в даний час не працює над версією STALKER…

    24.12.2024

    Apple зіштовхнулася з труднощами при створенні iPhone з безрамковим екраном

    Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном зіткнулися з серйозними технічними труднощами. За…

    24.12.2024

    Небезпека в Telegram: як не потрапити на нову шахрайську схему

    Шахраї знову шукають способи обдурити українців, цього разу вони заманюють "безкоштовною" преміум підпискою в Telegram.…

    24.12.2024

    AI-пошук легко обманути прихованим текстом – нове дослідження

    Дослідження показало, що пошукові системи, які використовують штучний інтелект, можуть надавати ненадійну інформацію, якщо веб-сайти…

    24.12.2024