Компанія Apple розповіла як правильно заряджати iPhone

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Навколо методів заряджання смартфонів існує низка міфів. Вважається, що першу зарядку потрібно проводити лише після того, як смартфон розрядився на 100%, а після ніколи не допускати розряду нижче 20%.

Є й ті, хто закликає людей ніколи не ставити смартфони заряджатися на ніч (це справді може бути небезпечно, якщо користуватися дешевими адаптерами), не використовувати смартфон під час заряджання, завжди заряджати лише до 100%, щоб АКБ не втратив ємності.

Всі ці міфи справді були актуальні свого часу. Однак зараз якість акумуляторів зросла, тому більшість із цих рекомендацій просто не мають жодного сенсу. Але у них продовжують вірити.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Тому Apple нещодавно на своєму офіційному сайті розповіла про тривалу зарядку iPhone (на всю ніч). За словами компанії, смартфон можна безпечно заряджати протягом усієї ночі. Жодних проблем для акумулятора не виникне, а ризик займання мінімальний (якщо ви користуєтеся оригінальними комплектуючими).

Справа в тому, що смартфон автоматично відключає подачу живлення, якщо рівень заряду досяг 100% і відновлює її лише після того, як акумулятор розряджається до 95%, що навряд чи можливо протягом однієї ночі. Тому турбуватися абсолютно нема про що. Смартфон не втрачатиме заряд швидше, якщо ви почнете залишати його на зарядці вночі.

Більше того, Apple вже давно має технологію, яка дозволяє звести всі ризики фактично до нуля. Ця функція називається “Оптимізована зарядка”. Вона ідеально підійде тим, хто лягає спати і встає одночасно.

Функція працює дуже просто. Пристрій аналізує протягом тижня ваш графік життя, а потім починає заряджати смартфон за певним алгоритмом. Спочатку iPhone заряджається до 80%, а після подачі живлення відключається. І лише через певний час за годину до вашого пробудження смартфон знову підключається до зарядки. Тим самим він не заряджається всю ніч, проте до ранку ви отримуєте пристрій, заряджений на 100%.

Тому не переживайте за збереження батареї від тривалої зарядки. Це нічим не загрожує вашому смартфону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.