Статті

Що робити, якщо Wi-Fi у квартирі ловиться не скрізь: поради від експертів

Share
Час читання: 2 хв.

На потужність Wi-Fi у вашому будинку впливає все – залізобетонні конструкції, форма приміщення, меблі, двері, гаджети, електроприлади, сусідський Wi-Fi, стелі та навіть штукатурка. Щоб усунути мертві зони для Wi-Fi, достатньо встановити підсилювач бездротового сигналу (репітер).

Ми розповімо все на прикладі репітера TP-Link RE450 v4, а заразом пояснимо, чому варто вибрати саме його і не винаходити велосипед.

Три причини, чому варто вибрати Wi-Fi-репітер для посилення сигналу

  • Репітер значно розширює зону гарного покриття Wi-Fi у квартирі. Прийом буде навіть там, де зовсім не ловило.
  • Wi-Fi-репітер не знижує якість інтернету через бездротову мережу. Так, якщо у вас Тариф №1 від МТС, на якому швидкість домашнього інтернету до 1 Гбіт/с, то такою самою вона буде і по Wi-Fi.
  • Не треба ламати голову над тим, куди перенести роутер, щоб прийом був скрізь, і псувати інтер’єр проводами. Тим більше не варто працювати над саморобними підсилювачами.

Як працює підсилювач Wi-Fi (репітер)

Репітер TP-Link RE450 v4 приймає Wi-Fi сигнал від вже встановленого роутера у квартирі та передає його далі. Таким чином, площа, покрита стабільним Wi-Fi-сигналом, стає більшою. Зона роботи Wi-Fi-репітера TP-Link RE450 v4 кругова.

Визначити оптимальне місце для установки просто: шукаємо, де квартири сигнал на гаджетах ловить хоча б на один-два поділки. Важливо, щоб там була розетка. У цю розетку і вмикаємо репітер. Світлодіодний індикатор на пристрої підкаже: блакитний колір індикатора, що загоряється на репітері, ви знайшли ідеальне місце, червоний значить занадто далеко від роутера.

Репітер має три зовнішні дводіапазонні антени для посилення сигналу. На частоті 2,4 ГГц репітер дозволяє отримувати швидкість до 450 Мбіт/с, частоті 5 ГГц — до 1300 Мбіт/с. Загальна пропускна спроможність – до 1750 Мбіт/с. Як бачите, це з великим запасом, навіть якщо у вас підведений інтернет зі швидкістю до гігабіту за секунду.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Wi-Fi
  • Останні записи

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024

    Вийшов другий сезон “Таємниця бункера” на Apple TV+

    Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…

    15.11.2024

    Google припиняє показ політичної реклами в країнах ЄС

    Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…

    15.11.2024