Смартфон – технічно складний електронний пристрій, який за своєю структурою є невеликим комп’ютером. Бувають такі ситуації, коли девайс відмовляється вмикатися. Давайте розглянемо кілька причин, чому так відбувається. Рекомендую прочитати, щоб потім знати, що робити, якщо це станеться в самий невідповідний момент. Підписуйтесь на мій блог і не забудьте поставити «палець догори».
Буває така ситуація, коли гаджет розрядився у режимі очікування. Таке може статися навіть з iPhone — особисто я одного разу мав випадок, що смартфон вирішив встановити оновлення під час простою. Рівень заряду був 80%, але вранці телефон просто не вмикався.
Процес оновлення призвів до того, що акумулятор повністю розрядився. Можливо, причина була у дуже низькій швидкості інтернет-з’єднання, і смартфон надто довго завантажував дані. Або ж стався якийсь програмний збій.
Ліки тут прості – підключити смартфон до зарядного пристрою або Power Bank і почекати кілька хвилин, доки акумулятор набере енергію.
На жаль, зараз дуже хисткі кнопки на смартфонах. Два-три роки і кнопка може вийти з ладу – натискання ні до чого не приведе. Так, можна спробувати натиснути кнопку під різним кутом — можливо, це допоможе. Але особливих зусиль застосовувати не варто — швидше від зусиль вона й вийшла з ладу. Або в зазор між корпусом і кнопкою потрапили частинки бруду, пилу або вода.
Як вилікувати? Підключити смартфон до зарядного пристрою, Power Bank або USB комп’ютера (або іншого пристрою). Смартфон може увімкнутися, а може і ні (все залежить від виробника та моделі). Наприклад, на Android-смартфоні при кнопці, що не працює, потрібно утримувати клавішу гучності вгору (або вниз).
З’явиться Recovery Menu, у якому потрібно вибрати “Reboot” (перезавантаження). Але підтвердити вибір неможливо, адже кнопка живлення не працює. Чекаємо на пару хвилин і смартфон перезавантажиться сам. У разі проблем із зламаною кнопкою бажано пошукати інформацію в мережі, вказавши конкретну модель гаджета.
Будь-який смартфон може вийти з ладу з різних причин. У більшості випадків це може статися як через зовнішні впливи (попадання води, постійні падіння, внаслідок яких елементи буквально відриваються від паяння), так і через брак або деградацію мікросхем пам’яті. Пристрій може працювати неправильно, перезавантажуватися, зависати або зовсім не вмикатися.
Тут лише одна дорога – до сервіс-центру. Самостійно вирішити цю проблему, не маючи відповідних навичок, інструментів та вимірювальних приладів, буде неможливо.
У роботі операційної системи може бути будь-який збій, особливо при неправильному чи перерваному оновленні. У цьому випадку потрібно спробувати відновити пристрій через Recovery Menu. Для кожного смартфона може бути різний порядок дій, таку інформацію потрібно шукати за моделлю свого гаджета.
Якщо у вас немає портативного акумулятора Power Bank і ви вважаєте, що він вам не потрібен (ваш смартфон добре тримає заряд), то рекомендую придбати такий пристрій. У разі проблем, Power Bank може оживити ваш девайс, якщо ви знаходитесь далеко від зарядного пристрою. Невеликий Power Bank на 5 000-10 000 мАг дуже портативний і не займає багато місця.
Ну і, звичайно, варто заздалегідь почитати інформацію про Recovery Menu, виходячи з вашої моделі смартфона, щоб уникнути проблем, коли пристрій не включатиметься.
Знаєте, на перший погляд, телефон здається ідеальним другом. Він завжди поруч, допомагає в складних ситуаціях,…
У Telegram поширюється нова шахрайська схема: користувачам надсилають повідомлення з питанням про фотографію і, під…
За результатами тестування, проведеного Tech Droider, Xiaomi 15 Pro може по праву претендувати на найкращу…
У Samsung щодо ідей все добре. Компанія запатентувала ідею смартфона з екраном, що вібрує в…
Samsung продовжує розвивати свою операційну систему, і анонс бета-версії One UI 7 привернув увагу багатьох…
На YouTube з'явилося безліч каналів, що пропонують безкоштовні голлівудські фільми в хорошій якості, включно з…