Що найчастіше ламається в сучасних смартфонах: відповідь експертів

Дивно, що так багато людей уже понад рік користуються телефоном із розбитим екраном.

Час читання: 2 хв.

Нові смартфони стають не тільки ефективнішими, а й красивішими. Багато хто вже усвідомив гіркий смак ситуації, в якій смартфон виходить з ладу. Що ламається в них найчастіше?

Реклама

Дисплей – найчутливіший елемент смартфона

Проблема в тому, що його часто ховають під корпусом, загартованим склом або іншим типом захисту. Нічого дивного, адже це найпростіший спосіб фізично пошкодити дисплей. 80,5% визнали, що хоч раз ламали дисплей на своєму смартфоні.

Через що? Найчастіше через падіння, але також через ігри з дитиною чи недбалість під час канікул. Попри це, менше 44% вирішують придбати додатковий захист дисплея.

Не всі замінюють зіпсований дисплей смартфона

Важко заперечувати, що дисплей є одним із найважливіших елементів будь-якого смартфона, без нього робота обладнання стає неможливою або (залежно від ступеня пошкодження) ускладненою. Незважаючи на це, не всі наважуються на ремонт. Тут результати дослідження навіть дивують, бо з’ясовується, що за статистикою менш як 10% вирішують відремонтувати через кілька днів після пошкодження, а цілих 11% користуються смартфоном зі зламаним дисплеєм близько року.

Зараз читають  7 головних налаштувань смартфонів, які потрібно зробити відразу після покупки

Що ще ламається в смартфонах

Респонденти обговорюваного дослідження вказали ще два елементи, що часто псуються, – акумулятор і роз’єм для зарядки. Фахівці сервісної служби зазначають, що і в цих випадках часто винні самі користувачі, і значної частини збитків можна було б уникнути.

Небезпечний контакт із водою

Смартфони в кілька разів більше схильні до руйнівного впливу води, ніж інші електронні пристрої. Причина дуже проста – ми беремо їх із собою у ванну, душ, басейн або озеро. І хоча може здатися, що залитий телефон можна тільки викинути, сервіси успішно реанімують телефони, що потонули в унітазі або вимиті в пральній машині. Значну частину затоплених телефонів можна відремонтувати – зрозуміло, з використанням відповідного обладнання, знань і досвіду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.