Як “вичавити максимум” із вашого бюджетного смартфона

Час читання: < 1 хв.

У світі, захопленому смартфонами преміум-класу, ваш бюджетний пристрій має прихований потенціал, повірте. Поради, якими поділилося Gizchina, допоможуть перетворити ваш доступний смартфон на потужний пристрій.

Реклама
  • Підтримуйте телефон у ідеальному стані, регулярно оновлюючи програмне забезпечення, очищуючи кеш-дані та видаляючи непотрібні програми. Використовуйте полегшені версії популярних програм для більш швидкої роботи.
  • Заощаджуйте заряд батареї, регулюючи яскравість екрана, керуючи фоновими програмами та увімкнувши режим економії заряду. Портативний зарядний пристрій – ваша секретна зброя в дорозі.
  • Вивчіть налаштування камери, спробуйте інші програми для камери та використовуйте природне освітлення для отримання фотографій, гідних соцмереж. Базові програми для редагування, такі як Snapseed, можуть підвищити якість вашої фотографії.
  • Приділяйте першорядну увагу безпеці та конфіденційності. Встановіть надійний додаток для забезпечення безпеки, перевіряйте дозволи програм, використовуйте надійні паролі та будьте пильні щодо фішингових атак, щоб зберегти свої дані в безпеці.
  • Регулярно чистіть телефон, оновлюйте чохол та захисний екран, а за потреби замініть акумулятор. Доглянутий телефон служить довше.
  • Увімкніть опції розробника для отримання додаткових налаштувань, вивчіть багатозадачність із розділеним екраном.
  • Пам’ятайте, що ваш бюджетний телефон – це скарбниця, яка тільки й чекає, щоб її дослідили.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.